![reklam](/wp-content/themes/theHaberV6/images/reklam/r728x90.gif)
![VAHAP AKAY DA KORONAYA YAKALANDI](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/01/Vahap-Akay.jpg)
![reklam](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/08/tekirdag_reklam.png)
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, soğuk algınlığı benzeri belirtiler üzerine yaptırdığı covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.
Sosyal Medya hesabından açıklamada bulunan genç başkan; “Değerli Hemşehrilerim; soğuk algınlığı benzeri belirtiler sonucu yaptırdığım COVİD-19 testimin sonucu pozitif çıkmıştır. Sağlık durumum gayet iyi, evde bir süre dinlenerek bu süreci atlatacağım. Lütfen salgın ile ilgili tedbirlere uymaya devam edin, sağlıkla kalın.” ifadelerini kullandı.
![](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/01/271204329_468776367937898_7937101259804187273_n.jpg)
Tekirdağ Canlı Haber ailesi olarak Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a geçmiş olsun dileklerimizi sunar acil şifalar dileriz.
Ahmet Gürakar / TEKİRDAĞ CANLI HABER