TEKİRDAĞ VE İLÇELERİNDE BAŞKANLIK KOLTUKLARINA TOPLAM 182 ADAY VAR - Tekirdağ Canlı HaberTekirdağ Canlı Haber

14 Nisan 2024 - 04:40

TEKİRDAĞ VE İLÇELERİNDE BAŞKANLIK KOLTUKLARINA TOPLAM 182 ADAY VAR

reklam
TEKİRDAĞ VE İLÇELERİNDE BAŞKANLIK KOLTUKLARINA TOPLAM 182 ADAY VAR
Son Güncelleme :

30 Mart 2024 - 16:24

200 views
reklam -->

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlere sayılı saatler kaldı. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 20 aday kıyasıya mücadele verecek.

Partili ve bağımsız olarak Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olanların yanı sıra Tekirdağ’ın ilçelerinde de belediye başkanı olmak için sıkı bir yarış bizleri bekliyor.

11 ilçede partili veya bağımsız toplam 162 aday da ilçe belediye başkanı olmak için yarışacak. Çerkezköy’de 20, Çorlu’da 17, Ergene’de 17, Hayrabolu’da 11, Kapaklı’da 11, Malkara’da 13, Marmaraereğlisi’nde 15, Muratlı’da 13, Saray’da 16, Süleymanpaşa’da 18, Şarköy’de ise 11 aday vatandaşların oylarını bekleyerek belediye başkanı olmak için seçim pusulasında yer alacak.

İşte o isimler:

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:

Adalet ve Kalkınma Partisi: Cüneyt Yüksel

İyi Parti: Mehmet İlker Atasever

Memleket Partisi: Barış Tunca

Demokratik Sol Parti:İlhan Güzelgün

Yeniden Refah Partisi: Filtekin Şen

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi: Sadi Özdemir

Türkiye Komünist Partisi: Emir Ahmet Arda

Zafer Partisi: Fatih Altıntaş

Türkiye Komünist Hareketi: Cem Solmaz

Bağımsız Türkiye Partisi: İlyas Sabancı

Gelecek Partisi: Ahmet Akçay

Cumhuriyet Halk Partisi: Candan Yüceer

Emek Partisi: Tuncay Sağıroğlu

Hür Dava Partisi: Cemal Çınar

Hak Ve Özgürlükler Partisi: Veysi Tetik

Demokrat Parti: Zafer İnandılar

Millet Partisi: Seyfettin Özyurt

Adalet Partisi: İsa Işık

Vatan Partisi: Ertuğrul Orta

Bağımsız: Şimşek Nişancı

ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:

Adalet ve Kalkınma Partisi: Abdullah Öğe

İyi Parti: Yasemin Altın Erseçkin

Büyük Birlik Partisi: Turan Demircan

Demokratik Sol Parti: Orhan Ergin

Yeniden Refah Partisi: Mehmet Çakı

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi: Telli Yardımcı

Türkiye Komünist Partisi: Muhsin Zaman

Zafer Partisi: Hüseyin Duruş

Bağımsız Türkiye Partisi: Serap Özer

Gelecek Partisi: Nadir Tür

Cumhuriyet Halk Partisi: Vahap Akay

Hür Dava Partisi: Kemal Sayın

Demokrat Parti: Bülent Özger

Millet Partisi: Alptekin Sofu

Türkiye İşçi Partisi: Erkan Özgür Mutlucan

Demokrasi Ve Atılım Partisi: Yunus Kara

Saadet Partisi: Yusuf Aydın

Bağımsız: Aktaş Güler

Bağımsız: Ahmet Yıldız

Bağımsız: Erdal Öztürk

ÇORLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:

Adalet Ve Kalkınma Partisi: Hakan Sunal

İyi Parti: Akın Yılmaz

Büyük Birlik Partisi: İsmail Ceylan

Yeniden Refah Partisi: Sabri Mandev

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi: Aycan Demir

Türkiye Komünist Partisi: Sadık Çiçek

Anadolu Birliği Partisi: Suat Baharlı

Zafer Partisi: Naim Söylemezoğlu

Halkın Kurtuluş Partisi: Ahmet Zorba

Bağımsız Türkiye Partisi: İbrahim Vural

Cumhuriyet Halk Partisi: Ahmet Sarıkurt

Hür Dava Partisi: Mehmet Sabri Ağaya

Demokrat Parti: Feyzi Tezcan

Millet Partisi: Ali Selman Koçak

Demokrasi Ve Atılım Partisi: Görkem Karakaş

Vatan Partisi: Zakine Köroğlu

Bağımsız: Metin Algül

ERGENE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:

Adalet Ve Kalkınma Partisi: Müge Yıldız Topak

İyi Parti: Bora Küçükçetin

Büyük Birlik Partisi: Ahmet Altekin

Memleket Partisi: Levent Filizli

Demokratik Sol Parti: Sezayi Uçar

Yeniden Refah Partisi: Mustafa Paşaoğlu

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi: Ayla Eroğlu

Zafer Partisi: Mahmut Göktekin

Halkın Kurtuluş Partisi: Hamdi Emre Olkun

Bağımsız Türkiye Partisi: İpek Keskin

Cumhuriyet Halk Partisi: Rasim Yüksel

Hür Dava Partisi: Mahmut Sönmez

Demokrat Parti: Hüseyin Özen

Millet Partisi: Saler Yılmaz

Demokrasi Ve Atılım Partisi: İsa Kalaycı

Saadet Partisi: İshak Beyazay

Vatan Partisi: Kenan Serbest

HAYRABOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:

Adalet Ve Kalkınma Partisi: Osman İnan

İyi Parti: Muhittin İzgi

Büyük Birlik Partisi: Tayfun Ertokoş

Memleket Partisi: Mehmet Yılmaz

Yeniden Refah Partisi: Abdullah Ahtik

Zafer Partisi: Mustafa Kurtulan

Bağımsız Türkiye Partisi: Cevdet Öztürk

Cumhuriyet Halk Partisi: Tuncer Başoğlu

Hür Dava Partisi: Abdulsemed Memiş

Millet Partisi: Orhan Yay

Saadet Partisi: Arif Yalçın

KAPAKLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:

Adalet Ve Kalkınma Partisi: Mustafa Çetin

İyi Parti: Gürkan Mandalı

Büyük Birlik Partisi: Fatih Diler

Yeniden Refah Partisi: Salih Bezgin

Zafer Partisi: Kürşat Kağan Demirel

Bağımsız Türkiye Partisi: Mahmut Kılıçcı

Cumhuriyet Halk Partisi: İrfan Mandalı

Hür Dava Partisi: Veysi Güngör

Demokrat Parti: Bahri Şaban Karakama

Millet Partisi: Elif Karataş

Demokrasi Ve Atılım Partisi: Abdullah Buz

MALKARA BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:

Adalet Ve Kalkınma Partisi: Gediz Coşkun

İyi Parti: Meral Semiz Kabaağaç

Büyük Birlik Partisi: Hüseyin Kocabaş

Demokratik Sol Parti: Yılmaz Yıldız

Yeniden Refah Partisi: Kerem Bedirhan

Zafer Partisi: Timuçin Güven

Halkın Kurtuluş Partisi: Berna Şekercioğlu

Bağımsız Türkiye Partisi: Nuri Osman Yılmaz

Cumhuriyet Halk Partisi: Nergiz Karaağaçlı Öztürk

Hür Dava Partisi: Ebubekir Mahmutoğlu

Demokrat Parti: Efrahim Çelik

Millet Partisi: Ali Ek

Saadet Partisi: Özay Dilber

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:

Adalet Ve Kalkınma Partisi: Hikmet Ata

İyi Parti: Zeki Uzun

Büyük Birlik Partisi: Mehmet Ali Gök

Memleket Partisi: Mithat Soylu

Demokratik Sol Parti: Betül Sarıkurt

Yeniden Refah Partisi: Adem Gürbüz

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi: Deniz Türkmenoğlu

Zafer Partisi: Hazal Yaka

Bağımsız Türkiye Partisi: Refik Tüter

Cumhuriyet Halk Partisi: Mustafa Onur Bozkurter

Hür Dava Partisi: Hasan Tekin

Millet Partisi: Mustafa Yetimova

Türkiye İşçi Partisi: Cankoray Söylemez

Demokrasi Ve Atılım Partisi: Nurgül Canbaş

Bağımsız: Tuncay Tıraş

MURATLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:

İyi Parti: Namık Geçko

Büyük Birlik Partisi: Metin Işık

Demokratik Sol Parti: İbrahim Vergili

Yeniden Refah Partisi: Yasin Şen

Zafer Partisi: Berkant Çelik

Halkın Kurtuluş Partisi: Nazife Erdemci

Bağımsız Türkiye Partisi: Fatih Haydar Civelek

Gelecek Partisi: Kerem Demir

Cumhuriyet Halk Partisi: Varol Türel

Hür Dava Partisi: Gülemir Kızılşah

Demokrat Parti: Mustafa Özen

Millet Partisi: Mehmet Birol Kakı

Milliyetçi Hareket Partisi: İmdat Altıntaş

SARAY BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

İyi Parti: Hüseyin Güntay

Büyük Birlik Partisi: Recep Ali Can

Yeniden Refah Partisi: Yasin Aydoğdu

Anadolu Birliği Partisi: Mesut Demircan

Zafer Partisi: Ahmet Muhammet Çabuk

Halkın Kurtuluş Partisi: Aybars Yalçınkaya

Bağımsız Türkiye Partisi: Ahmet Memiş

Cumhuriyet Halk Partisi: Abdül Taşyasan

Hür Dava Partisi: İskan Cengiz

Demokrat Parti: Sabri Kutluk

Millet Partisi: Mehmet Özbayrak

Milliyetçi Hareket Partisi: Mümin Buluş

Demokrasi Ve Atılım Partisi: Tarık Atansoy

Saadet Partisi: Şaban Mısırlı

Vatan Partisi: Aynur Tutkun

Bağımsız: Alper Akı

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:

Adalet Ve Kalkınma Partisi: Gökhan Saygı

İyi Parti: Barış Bilge

Büyük Birlik Partisi: Mesut Uçar

Memleket Partisi: Harun Eligüzel

Demokratik Sol Parti: Osman Çinar

Yeniden Refah Partisi: Ali Rıza Özen

Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi: Nesip Güneş

Zafer Partisi: Ceren Bilir

Bağımsız Türkiye Partisi: Kemal İşcan

Cumhuriyet Halk Partisi: Volkan Nallar

Hür Dava Partisi: Edip Alev

Demokrat Parti: Metin Korkmaz

Millet Partisi: Oya Karacaoğlu

Milli Yol Partisi: Burak Umur

Saadet Partisi: Atakan Yaşar

Vatan Partisi: Erkan Kaya

Bağımsız: Pakize Gürel

Bağımsız: Ertuğrul Kanbur

ŞARKÖY BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI:

Adalet Ve Kalkınma Partisi: Görkem Gökkaya

İyi Parti: Hüseyin Akkoç

Büyük Birlik Partisi: Nuri Uludağ

Yeniden Refah Partisi: Dağıstan Yildirim

Zafer Partisi: Tanya Mihrinaz Ünkaya

Bağımsız Türkiye Partisi: İlkay İzkesen

Cumhuriyet Halk Partisi: Alpay Var

Hür Dava Partisi: Cündullah Erol

Demokrat Parti: Bekir Pakol

Millet Partisi: Samet Karataş

Demokrasi Ve Atılım Partisi: Berfu Vardar

Özlem Gürakar

GÜVEN TEKİRDAĞ GAZETESİ – TEKİRDAĞ CANLI HABER

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam-->
reklam