TEKİRDAĞ’IN 11 İLÇESİNDE 1794 ADAY BELEDİYE MECLİSLERİNE GİRMEK İÇİN YARIŞACAK - Tekirdağ Canlı HaberTekirdağ Canlı Haber

14 Nisan 2024 - 05:24

TEKİRDAĞ’IN 11 İLÇESİNDE 1794 ADAY BELEDİYE MECLİSLERİNE GİRMEK İÇİN YARIŞACAK

reklam
TEKİRDAĞ’IN 11 İLÇESİNDE 1794 ADAY BELEDİYE MECLİSLERİNE GİRMEK İÇİN YARIŞACAK
Son Güncelleme :

30 Mart 2024 - 15:45

193 views
reklam -->

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimlerde Tekirdağ’ın ilçe belediyelerinde belediye meclis üyesi olmak için 1794 aday yarışacak.

İşte partiler ve ilçelerde yarışacak o isimler:

ÇERKEZKÖY BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: Ümit Kök(1.Asıl), Ali Çolak(2.Asıl), Adem İçli(3.Asıl), Habip Çelik(4.Asıl), Nuran Yeşil(5.Asıl), Abdullah Coşkun(6.Asıl), Mehmet Gazi Eser(7.Asıl), Bünyamin Sönmez(8.Asıl), Nilgün Yaman(9.Asıl), Nihat Turan(10.Asıl), Erdal Çelik(11.Asıl), Mehmet Keleş(12.Asıl), Zafer Akın(13.Asıl), Burak Ünsal(14.Asıl), Mustafa Yaşar Yılmaz(15.Asıl), Şeyma Yegin(16.Asıl), Özkan Ardıç(17.Asıl), Halil Gözütok(18.Asıl), Ünal Balcı(19.Asıl), Remzi Eren(20.Asıl), Osman Şengül(21.Asıl), Zeynep Akyol(22.Asıl), Ahmet Yıldırım(23.Asıl), İbrahim Türkmen(24.Asıl), Abdullah Gündüz(25.Asıl), İbrahim Karadayı(26.Asıl), Ömer Düzova(27.Asıl), Berna İpek(28.Asıl), Adnan Akan(1.Kontenjan), Servet Bedir(2.Kontenjan), Halil Durmuş(3.Kontenjan), Serdar Barkın(1.Yedek), Sevda Kaya(2.Yedek), Gökçenur Akkaya(3.Yedek), Ufuk Çolak(4.Yedek), Ahmet Aydın(5.Yedek), Cihan Albayrak(6.Yedek), Aslı Kübra Tırık(7.Yedek), Merve Akın(8.Yedek), Semanur Memiş(9.Yedek), Uğur Yalçın(10.Yedek), Songül Karataş(11.Yedek), Gökay Topaç(12.Yedek), Semih Köseoğlu(13.Yedek), Mustafa Sarvaç(14.Yedek), Sezen Çolakoğlu(15.Yedek), Yusuf Can Güllü(16.Yedek), Süheyla Azbay(17.Yedek), Hamit Koç(18.Yedek), Nurdan Açar(19.Yedek), Aydın Kaya(20.Yedek), Mehmet Bakır(21.Yedek), Ali Doğan Andiç(22.Yedek), İsmet Emre Mola(23.Yedek), Uğur Daşkıran(24.Yedek), Onur Karabacak(25.Yedek), Melisa Koçer(26.Yedek), Şeyma Argun(27.Yedek), Ferhat Barışgül(28.Yedek), Recep Özdemir(29.Yedek), Adem Canlar(30.Yedek), Şeyma Karslı(31.Yedek),

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: Furkan İnan(1.Asıl),

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: Ümit Yıldırım(1.Asıl), Cengiz Demir(2.Asıl), Çağlayan Çelik(3.Asıl), Kübra Ataş(4.Asıl), Sultan Aydın(5.Asıl), Süleyman Özmen(6.Asıl), Mesut Işıksoy(7.Asıl), Aysel Macit(8.Asıl), Rabia Gül(9.Asıl),

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Cengiz Memiş(1.Asıl), Gökay Keleşoğlu(2.Asıl), Bulut Becerik(3.Asıl), Yunus Erçin(4.Asıl), Enver Bayram(5.Asıl), Memet Kadak(6.Asıl), Aynur Sezer(7.Asıl), Orhan Yazıcı(8.Asıl), Tunay Çınar(9.Asıl), Beytullah Çoşkun(10.Asıl), Beyza Kurt(11.Asıl), Abdullah Şakrak(12.Asıl), Cevdet Aykaç(13.Asıl), Bülent Tansalıç(14.Asıl), Murat Temel(15.Asıl), Caner Kurtoğlu(16.Asıl), Aydın Gün(17.Asıl), Oğuz Çelik(18.Asıl), Hatice Yurdakul(19.Asıl), Cevdet Sinici(20.Asıl), Başak Dede(21.Asıl), Mustafa Metin(22.Asıl), Berkay Kaçmaz(23.Asıl), Sermet Sencar(24.Asıl), Gülşah Bağbek(25.Asıl), Dilara Göktaşlar(26.Asıl), Mahmut İlhan(27.Asıl), Mürvet Şen(28.Asıl), Erdal Zengin(1.Kontenjan), Suat Özgücü(2.Kontenjan), Saim Ünal(3.Kontenjan),

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: Kayahan Kırmızıtaş(1.Asıl), Cengiz Bulut(2.Asıl), Bahar Coşkun(3.Asıl), Taner Göbeloğlu(4.Asıl), Ekim Kıvanç Marangoz(5.Asıl), Davut Daşkıran(6.Asıl), Erşah Eren(7.Asıl), Şahin Sönmez(8.Asıl), Fırat Yakut(9.Asıl), Doğan Ceylancı(10.Asıl), Nebi İpek(11.Asıl), Sefa Usta(12.Asıl), Furkan Köse(13.Asıl),

DEMOKRATİK SOL PARTİ: Sabriye Dilek(1.Asıl), Zafer Şengül(2.Asıl), Işık Altun(3.Asıl),

GELECEK PARTİSİ:  Veysel Karakoç(1.Asıl), Ümran Kardaş(2.Asıl), Eyüp Acar(3.Asıl), Sinan Ünal(4.Asıl), Bayram Baş(5.Asıl), Şenay Özyağcılar(6.Asıl), Gültekin Çakır(7.Asıl), Selim Topkaya(8.Asıl), Orhan Sever(1.Kontenjan), Bünyamin Aldemir(2.Kontenjan),

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: Giyasettin Kara(1.Asıl), Güntay Çakır(2.Asıl), Abdulkadir Akdoğan(3.Asıl), Salih Sancak(4.Asıl), Ali Kaya(5.Asıl), Özgür Hamarat(6.Asıl), Abdulmukit Akdağ(7.Asıl), Kıyasettin Çevik(8.Asıl),

HÜR DAVA PARTİSİ: İbrahim Gözcü(1.Asıl), Mücahit Altunhan(2.Asıl),

İYİ PARTİ: Özcan Cengiz(1.Asıl), Haluk Esmeray(2.Asıl), Memet Kar(3.Asıl), Fatma Şen(4.Asıl), Serdal Polat(5.Asıl), İlyas Mardin(6.Asıl), Engin Bilgen(7.Asıl), Emrah Sürücü(8.Asıl), Cansu Zoban(9.Asıl), İsmail Budak(10.Asıl), Mehmet Kadim(11.Asıl), Barış Ülker(12.Asıl), Hilal Şafak(13.Asıl), Mustafa Demircan(14.Asıl), Nagihan Bük(15.Asıl), Kaan Eren(16.Asıl), Emriye Kalender(17.Asıl), Efkan Sancar(18.Asıl), Recep Çoban(19.Asıl), Engin Keskin(20.Asıl), Yahya Kaletürk(21.Asıl), Ahmet Samet İnan(22.Asıl), Serkan Güre(23.Asıl), Ülkü Hilal Yorgancıoğlu(24.Asıl), Ayhan Yandal(25.Asıl), Seval Alıcı(26.Asıl), Sevtap Akburu(27.Asıl), Emin Musa Akbulut(1.Kontenjan), Serkan Avcı(2.Kontenjan), Rıza Buzkuş(3.Kontenjan), Mecit Buzkurt(1.Yedek), Nesrin Karagöz(2.Yedek), Gizem Bahar(3.Yedek),

MİLLET PARTİSİ: Zeynep Özyurt Taş(1.Asıl),

SAADET PARTİSİ: Mehmet Kalyon(1.Asıl), Ercan Ayhan(2.Asıl), Ayhan Ege(3.Asıl), Abdullah Gümüş(4.Asıl), Hüseyin Erdem(5.Asıl), Abdullah Gündoğan(6.Asıl), Gökmen Alkılıç(7.Asıl), Urfan Yalçın(8.Asıl), Abdullah Ayhan(9.Asıl), Muammer Zengin(10.Asıl), Selçuk Uzun(11.Asıl), Habip Akdemir(12.Asıl), Engin Girgin(13.Asıl), Dursun Ezer(14.Asıl), Münir Aydın(15.Asıl), Ali Muhammet Yücel(16.Asıl), Mehmet Polat(17.Asıl), Abdulhamit Aydın(18.Asıl), Erol Kaya(19.Asıl), Kerem Pala(20.Asıl),

SOL PARTİ: Onur Kurt(1.Asıl),

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: Medine Burçin Türkmen(1.Asıl), Abdullah Yıldırım(2.Asıl), Yusuf Aslan(3.Asıl), Hamit Acar(4.Asıl), Özgür Karakulak(5.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST HAREKETİ: Meryem Balta(1.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: Şahin Tekin(1.Asıl), Muharrem Kalkan(2.Asıl), Çetin Şahin(3.Asıl),

VATAN PARTİSİ: Mehmet Yalçın İçöz(1.Asıl), Kemal Engin(2.Asıl),

YENİDEN REFAH PARTİSİ: Burak Çapkın(1.Asıl), Ali Rıza Aydın(2.Asıl), Şükrü Can Atagün(3.Asıl), Çetin Karakulak(4.Asıl), Adem Kaya(5.Asıl), Köksal Ekici(6.Asıl), Yaşar Tekgöz(7.Asıl), Ahmet Demirci(8.Asıl), Burak Taş(9.Asıl), İlyas Yamak(12.Asıl), Lokman Tuna(13.Asıl), Mehmet Sungur(14.Asıl), Gamze Şen(15.Asıl), Hüseyin Lütfullah Çelik(16.Asıl), Ramazan Akkuş(1.Kontenjan), Mustafa Taşkıran(2.Kontenjan), Muhammed Emin Akgüç(3.Kontenjan),

ZAFER PARTİSİ: Mustafa Eroğlu(1.Asıl), Oral Erkin Tatlı(2.Asıl), Nüket Geyin(3.Asıl), Burcu İyisoy(4.Asıl), Serkan Altıntaş(5.Asıl), Eren Küçük(6.Asıl), Mehlika Eylül Saygılı(7.Asıl), Ömür Yılmaz(8.Asıl), Emre Yaman(9.Asıl), Mehmet Ergün İyisoy(10.Asıl), Kenan Ayan(11.Asıl), Battal Şaban Şakrak(12.Asıl), Ergün Ucakan(13.Asıl), Alparslan Kapulu(14.Asıl), Emirhan Durmuş(15.Asıl),

ÇORLU BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: Metehan Kumyol(1.Asıl), Cihan Karaca(2.Asıl), Mehmet Usta(3.Asıl), Emirhan Şengelir(4.Asıl), Yelda Tunçer(5.Asıl), Turgay Kara(6.Asıl), Erdoğan Tercan(7.Asıl), Durmuş Ali Kocabaş(8.Asıl), Neriman Çivici(9.Asıl), Buket Özçelik Gürcan(10.Asıl), Ateş Akdere(11.Asıl), Mustafa Eryılmaz(12.Asıl), Mücahit Çobancı(13.Asıl), Onur Şeker(14.Asıl), Suat Eren(15.Asıl), Samet Durdu(16.Asıl), Sefer Karataş(17.Asıl), Ali İhsan Şahpaz(18.Asıl), Mustafa Cenk Çalışkan(19.Asıl), Onur Şen(20.Asıl), Mülük Çakmak(21.Asıl), Ahmet Sefa Acar(22.Asıl), Mutlu Acar(23.Asıl), Suat Özden Akın(24.Asıl), Halit Aslanhan(25.Asıl), Hasan Bircan(26.Asıl), Sinem Yılmaz(27.Asıl), Fadime Erşahin(28.Asıl), Fatih Aydoslu(29.Asıl), Ramazan Köseoğlu(30.Asıl), Suat Dağdelen(31.Asıl), Muhammer Tanık(32.Asıl), Nihal Yavuz(33.Asıl), Mustafa Yüce(1.Kontenjan), Mehmet Mustafa Bahar(2.Kontenjan), Gürkan İzgi(3.Kontenjan), Ali Doğan(4.Kontenjan),

ANADOLU BİRLİĞİ PARTİSİ: Cüneyt Arabacı(1.Asıl), Ali Baran(2.Asıl), Sercan Balkı(3.Asıl), Mustafa Kenar(4.Asıl), Gürkan Baran(5.Asıl), Cengiz Güler(6.Asıl), Hasan Doğru(7.Asıl), Burhan Ütü(8.Asıl), Yaşar Öztürk(1.Kontenjan), Cüneyt Bozdağ(1.Yedek), Yıldıray Çatalbaş(2.Yedek),

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: Hüseyin Güler(1.Asıl), Sadi Baykal(2.Asıl),

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: Abdulsemet Alkış(2.Asıl), Hayrullah Vural(3.Asıl), Kazim Kelle(4.Asıl), Rahime Şenol(5.Asıl), Harun Işık(6.Asıl), Zülgani Kesgin(7.Asıl), Burhan Bozkurt(9.Asıl),

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Fatma Erözkan(1.Asıl), Doğukan Dağ(2.Asıl), Bilgehan Çağlar(3.Asıl), Hasan Toprak(4.Asıl), Oya Asıl Güney(5.Asıl), Güner Çetin(6.Asıl), Yunus Emre Sülün(7.Asıl), Rana Ayşe Arım(8.Asıl), Ecevit Karaca(9.Asıl), Telat Keskin(10.Asıl), İnci Günay(11.Asıl), Adnan Kum(12.Asıl), Zakir Öztürk(13.Asıl), Regaip Gamze Üntürk(14.Asıl), Onur Yıldız(15.Asıl), Erhan Yarar(16.Asıl), Ramazan Sezer(17.Asıl), Ertan Arslan(18.Asıl), Caner Kaya(19.Asıl), Ferhat Kurtulmuş(20.Asıl), Güllistan Yılmaz(21.Asıl), Gülcan Sakallı(22.Asıl), Sunay Çolakoğlu(23.Asıl), Cihan Çabuk(24.Asıl), Nurten Orta(25.Asıl), Gökmen Değnekçi(26.Asıl), Çiğdem Bayrak Ceylan(27.Asıl), Onur Can İbiş(28.Asıl), Nevin Dikmen(29.Asıl), Yeşim Bahadır(30.Asıl), Recep Korkmaz(31.Asıl), Aylin Sezgin Özgün(32.Asıl), Merve Dönmez(33.Asıl), Hülya Perin Meriç(1.Kontenjan), Değer Kara(2.Kontenjan), Turgay Kumlu(3.Kontenjan), Volkan Çetiner(4.Kontenjan)

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: Cafer Mehmet Aslan(1.Asıl), Seyit Ahmet Gubat(2.Asıl), Emin Kökcü(3.Asıl), Erol Buz(4.Asıl), Oktay Çakmak(5.Asıl), Ali Yiğit(6.Asıl), Zafer Ertaş(7.Asıl), Mehmet Harmankaya(8.Asıl), Murat Kanber(9.Asıl), Ülkü Yavuz(10.Asıl), Ali Doğanay(11.Asıl), İsmail Balcı(12.Asıl), Halit Çetintaş(13.Asıl), Oğuz Şeker(14.Asıl), Uğur Bolbol(15.Asıl), Yakup Altınmakas(16.Asıl), Tahir Tahsin Gizgen(17.Asıl), Ahmet Dursun(18.Asıl), Ömer Kazım Bolbol(19.Asıl), Fevzi Özkan(20.Asıl), Muhammed Faruk Bolbol(21.Asıl), Mustafa Yeşildal(22.Asıl), Havva Kökcü(23.Asıl), Rasim Altınmakas(24.Asıl), Selin Yılmaz(25.Asıl), Emre Can Özel(26.Asıl), Melih Oktay Gülmüş(27.Asıl), Özlem Camcı(28.Asıl), Ali Özduran(29.Asıl), Şengül Umut(30.Asıl), Can Tezcan(31.Asıl), Şener Kıldır(32.Asıl), Hasan Kalender(33.Asıl), Ömer Dündar(1.Kontenjan), Gökhan Cengiz(2.Kontenjan), Dursun Kaya Yılmaz(3.Kontenjan), İbrahim Dönmez(1.Yedek), Ceyhan Çelik(2.Yedek), Mehmet Emre(3.Yedek), İbrahim Kayar(4.Yedek),

EMEK PARTİSİ: İbrahim Aydın(1.Asıl),

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: Abubekir Düzce(1.Asıl), Atilla Yurtseven(2.Asıl), Murat Çelik(3.Asıl), Ekrem Oğuz(4.Asıl),

HÜR DAVA PARTİSİ: Ramazan Suna(1.Asıl),

İYİ PARTİ: Erman Keskin(1.Asıl), Mehmet Ayyıldız(2.Asıl), Bediha Camgöz(3.Asıl), Özlem Elverdi(4.Asıl), Bilgi Başer(5.Asıl), Nebi Aktaş(6.Asıl), Mehmet Emin Topçu(7.Asıl), Adem Birel(8.Asıl), İbrahim Özdemir(9.Asıl), Rafi Yıldızgöçer(10.Asıl), Zeki Nardemir(11.Asıl), Efe Taygan Ertana(12.Asıl), Lütfi Can(13.Asıl), Koray Bul(14.Asıl), Zeki Önder(15.Asıl), Eray Nişancı(16.Asıl), Gökçen Şişman(17.Asıl), Cem Yazar(18.Asıl), Derya Kurtoğlu Türker(19.Asıl), Özcan Canlı(20.Asıl), Zeliha Boşnak Güler(21.Asıl), Soner Gönül(22.Asıl), Binnur Denk(23.Asıl), Sercan Balkan(24.Asıl), Hakan Aksungur(25.Asıl), Halil Can Karayaka(26.Asıl), Hakan Demirtaş(27.Asıl), İklima Sili(28.Asıl), Salih Çelik(29.Asıl), Vildan Sengel(30.Asıl), Abdulkadir Yerlikaya(31.Asıl), Ayberk Çekem(32.Asıl), Arda Eren(33.Asıl), Kemal Kaan Aytuğ(1.Kontenjan), Mehmet Yakup Abay(2.Kontenjan), Ogün Karkıner(3.Kontenjan), Funda Şen(4.Kontenjan), Mustafa Turan(1.Yedek), Erkan Doğanoğlu(2.Yedek),

MİLLET PARTİSİ: Çağlar Yenice(1.Asıl),

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: Suna Caner(1.Asıl), Bahar Durlanık(2.Asıl), Alev Bolat(3.Asıl), Sedat Ertekin(4.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST HAREKETİ: Ozan Demircan(1.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: Polat Onar(1.Asıl), Aydın Yeltekin(2.Asıl), Hamdi Ekici(3.Asıl), Gonca Akyüz(4.Asıl),

VATAN PARTİSİ: Gürkan Türksoy(1.Asıl), Bülent Sökmen(2.Asıl), Oğuz Geçici(3.Asıl),

YENİDEN REFAH PARTİSİ: İsmail Gubat(1.Asıl), Abdulselam İzsiz(2.Asıl), Dursun Böcekçi(3.Asıl), Suat Ünaldı(4.Asıl), Hayati Uçar(5.Asıl),

ZAFER PARTİSİ: Burak Yılmaz(1.Asıl), Hakan Güler(2.Asıl), Asiye Yaşar(3.Asıl), Cihan Saran(4.Asıl), Ömer Tutan(5.Asıl), Derya Aras(6.Asıl), Mehmet Ali Ustaoğlu(7.Asıl), Berk Topaloğlu(8.Asıl), Ahmet Nalkıran(9.Asıl), Erdem Şahin(10.Asıl), Gökay Er(11.Asıl), Vildan Satı(12.Asıl), Ersen Can(13.Asıl), Mehmet Tüfekçi(14.Asıl), Umut Demiröz(15.Asıl), Egemen Ulusoy(16.Asıl), Aykut Onar(17.Asıl), Göksel İrkey(18.Asıl), Murat Karaca(19.Asıl), Eren Can Çolduk(20.Asıl), Günay Bayrak(21.Asıl), Burhan Otman(22.Asıl), İsmail Pehlivan(23.Asıl), Halim Hergün(24.Asıl), Oğuzhan Arı(25.Asıl), Kaan Büyük(26.Asıl), Mustafa Kaan Yavuz(27.Asıl), Harun Reşit Savaş(28.Asıl), Rıdvan Köroğlu(29.Asıl), Emre Kılıç(30.Asıl),

ERGENE BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: Mustafa Çalım(1.Asıl), Mehmet Erkul(2.Asıl), Menderes Yıldırım(3.Asıl), Ersin Arda(4.Asıl), Sennur Çavuş(5.Asıl), Hüseyin Aslan(6.Asıl), Mehmet Selim Çiftçi(7.Asıl), Yavuz Selim Mazı(8.Asıl), Onur Turan(9.Asıl), Muzaffer Ateş(10.Asıl), Celal Varol(11.Asıl), Tuncer Köylü(12.Asıl), Levent Tufan(13.Asıl), Recep Birdoğdu(14.Asıl), Erkan Baycan(15.Asıl), Murat Yüce(16.Asıl), Merve Dağcı(17.Asıl), Atilla İlgar(18.Asıl), İlhami Sezgin(19.Asıl), Ender Özbaşaran(20.Asıl), Cemal Keçeci(21.Asıl), Ekrem Samed Özcan(22.Asıl), Turgut Şentürk(1.Kontenjan), Hasan Ergün(2.Kontenjan), Ersin Çabuker(3.Kontenjan), Fatih Obuz(1.Yedek), Kenan Kuş(4.Yedek), Ahmet Ünay(6.Yedek), Yusuf Bayraktar(7.Yedek), Mehmet Bekir(16.Yedek), Cihan Ezer(17.Yedek), Enver Çiftçi(19.Yedek), Şerafettin Saka(23.Yedek), Mehmet Yaman(25.Yedek),

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: Emre Yunus Keskin(1.Asıl),

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: Mehtap Bal(1.Asıl), Gökhan Acar(2.Asıl), Mustafa Bal(3.Asıl),

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Ercüment Tuncay(1.Asıl), Alicengiz Yürük(2.Asıl), Duranca Ormanlı(3.Asıl), Ersan Eligül(4.Asıl), Aylin Ayan(5.Asıl), Nedret Kahraman(6.Asıl), Ali Aydoğdu(7.Asıl), Necati Pak(8.Asıl), Merdin Cantaş(9.Asıl), İsmail Berberoğlu(10.Asıl), Arif Tahta(11.Asıl), Altan Arda(12.Asıl), Şenay İslam(13.Asıl), Özlem Akın(14.Asıl), Ercüment Eser(15.Asıl), Caner Bora(16.Asıl), Murat Nail Çalışkan(17.Asıl), Arif Baycan(18.Asıl), Kamil Keser(19.Asıl), Deniz Güler(20.Asıl), Mustafa Özkul(21.Asıl), Muhammed Çakar(22.Asıl), Erdinç Güvenç(1.Kontenjan), Rıdvan Fidan(2.Kontenjan), Abdullah Yaman(3.Kontenjan), Yasemin Binnaz(1.Yedek), Ebru İbiş(2.Yedek),

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: Ümit Dindarol(1.Asıl), Zemzem Çelik(2.Asıl), Özkan Pulça(3.Asıl), Taner Kaplan(4.Asıl),

EMEK PARTİSİ: Erdal Koçer(1.Asıl), Elif Şener(2.Asıl),

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: Engin Yaman(1.Asıl), Servet Taşkın(2.Asıl), Orhan Artan(3.Asıl), Eyyüp Memiş(4.Asıl), Mehmet Gören(5.Asıl), Sertip Demir(6.Asıl),

HÜR DAVA PARTİSİ: Enver Özgüç(1.Asıl),

İYİ PARTİ: Gülten Ferhatoğlu(1.Asıl), Umut Doğaner(2.Asıl), Ümit Dursun(3.Asıl), Sinan Kılıç(4.Asıl), Levent Kalkan(5.Asıl), Hasan Öztürk(6.Asıl), Bilal Özgür(7.Asıl), Sabri Şemen(8.Asıl), Nejdet Vatan(9.Asıl), Mehmet Eroğlu(10.Asıl), Recep Tekin(11.Asıl), Dilek İnci(12.Asıl), Selimcan Soydan(13.Asıl), Hilal Büyükbüce(14.Asıl), Mehmet Mutlu(15.Asıl), Gülben Açıkgöz(16.Asıl), Mustafa Karaca(17.Asıl), Rıfat Sever(18.Asıl), Ayhan Kayser(19.Asıl), Mehmet Yıldız(20.Asıl), Erdal Elieyioğlu(21.Asıl), Bedri Kuşku(22.Asıl), Erdoğan Güçlü(1.Kontenjan), Özlem Tosun(2.Kontenjan), İzzet Balcı(3.Kontenjan), Fuat İnal(1.Yedek), Yusuf Can Göksel(2.Yedek),

MEMLEKET PARTİSİ: Aydın Yazgı(1.Asıl), Vahide Adalı(2.Asıl), Cavit Bulut(3.Asıl), Güldeniz Mete(4.Asıl), Kaan Hamza Tanık(5.Asıl), Can Sabancı(6.Asıl), Akın Tüfekci(7.Asıl),

MİLLET PARTİSİ: Mustafa Gödek(1.Asıl),

SAADET PARTİSİ: Aytuğ Aslan(1.Asıl), Muhammed Yaman(2.Asıl), Hatice Kübra Aslan(3.Asıl), Cengizhan Kömeç(4.Asıl), Hakan Karagül(5.Asıl), Burhan Turan(6.Asıl), Esin Aslan(7.Asıl), Adem Sönmez(8.Asıl), Yavuz Selim Koçak(9.Asıl), Mustafa Aslan(10.Asıl), Resul Güdek(1.Kontenjan), Hasan Dağcı(2.Kontenjan), Ömer Koç(3.Kontenjan),

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: Saniye Soysal(1.Asıl), Neslihan Çıtak(2.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST HAREKETİ: İbrahim Talha Türkan(1.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: Nezir Demiray(1.Asıl),

VATAN PARTİSİ: Murat Ural(1.Asıl),

YENİDEN REFAH PARTİSİ: Haydar Yılmaz(1.Asıl), İsmail Şahinoğlu(2.Asıl), Abdullah Gök(3.Asıl), Halil İbrahim Civirci(4.Asıl), Çetin Yüceur(5.Asıl), Seçkin Tardu(6.Asıl), Adem Erol(7.Asıl), Yusuf Veyisoğlu(8.Asıl), Hamit Yıldırım(9.Asıl), Mert Baltacıoğlu(10.Asıl), Samet Canlı(1.Kontenjan), Sümeyye Ferelioğlu(2.Kontenjan), Eren Vural(3.Kontenjan),

ZAFER PARTİSİ: Melih Durmaz(1.Asıl), Hülya Göktekin(2.Asıl), Nesrin Çalışkan(3.Asıl), Eray Özdemir(4.Asıl), Nergis Buse Özmen(5.Asıl), Damla Develi(6.Asıl),

HAYRABOLUBELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: Ramazan Kemal Kurt(1.Asıl), Ümit Gökmen(2.Asıl), Selim Kesebir(3.Asıl), Fatih Bitgen(4.Asıl), Ertuğ Mürçak(5.Asıl), Hüseyin Toplu(6.Asıl), Zafer Yararlı(7.Asıl), Kerim Adalı(8.Asıl), Kader Arıcan(9.Asıl), Mehmet Melih Önal(10.Asıl), Erhan Yelten(11.Asıl), İsmail Batu(12.Asıl), Tekin Temel(13.Asıl), Murat Tanrınıan(1.Kontenjan), Turgay Baykut(2.Kontenjan), Erdi Öztürk(1.Yedek), Cengiz Çakmaz(2.Yedek), Ahmet Gerçek(3.Yedek), Sevcan Başaran(4.Yedek), Mülayim Candan(5.Yedek), Duygu Gültekin Kara(6.Yedek), Uğur Kocaoğlu(7.Yedek), Zeki Ulus(8.Yedek), Ahmet Emin Deniz(9.Yedek), Hasan Baki(10.Yedek), Sertan Ulus(11.Yedek), Kemal Kazanlıoğlu(12.Yedek), Alahattin Özdemir(13.Yedek), İmdat Kartay(14.Yedek), Sezer Kıranşal(15.Yedek),

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: Hasan Hitaloğlu(1.Asıl),

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: Erdoğan Moral(1.Asıl), Kadir Çelikkıran(2.Asıl), Yaşar Demirbay(3.Asıl), Metin Kapağan(4.Asıl), Aykut Çelikkıran(5.Asıl), Ahmet Ertokoş(6.Asıl), Murat Ertokoş(7.Asıl), Çetin Kapağan(8.Asıl), Şener Kapağan(9.Asıl),

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Oğuz Çakmak(1.Asıl), Murat Duran(2.Asıl), Soysal Öner(3.Asıl), Sezai Zengin(4.Asıl), Hamza Savcı(5.Asıl), Şevkiye Kocaman(6.Asıl), Mehmet Ali Sayılır(7.Asıl), İdris İşseven(8.Asıl), Ecem Berin Sarıyar(9.Asıl), Ahmet İdiz(10.Asıl), Rakip Kasımoğlu(11.Asıl), Aylin Erkanlı(12.Asıl), Erdal Arıcan(13.Asıl), Selamettin Hakan Yüce(1.Kontenjan), Ahmet Akın(2.Kontenjan), Özge Çimtay(1.Yedek), Berkay Baskın(2.Yedek), Mert Ataç(3.Yedek), Ecem Kulbilge(4.Yedek), Onur Başaran(5.Yedek), Vildan Özek Çakmak(6.Yedek), Berk Başoğul(7.Yedek), Çisem Rüya Şeremet(8.Yedek), Mehmet Ali Akın(9.Yedek), Nezih Gücüm(10.Yedek), Özge Yılmaztürk(11.Yedek), Önder Çağlı(12.Yedek), Mert Yeniada(13.Yedek), Atakan Kızılarslan(14.Yedek), Servet Karahan(15.Yedek),

HÜR DAVA PARTİSİ: Emrah Öztürk(1.Asıl),

İYİ PARTİ: Mert Alp(1.Asıl), Batuhan Batu(2.Asıl), Metin Mısır(3.Asıl), Nazire Alp(4.Asıl), Hasan Saltan(5.Asıl), Egemen Ulus(6.Asıl), Münir Kara(7.Asıl), Hatice Kavuran(8.Asıl), Rasim Kopal(9.Asıl), Alaattin Baysal(10.Asıl), Fuat Kılınç(11.Asıl), Mustafa Çevik(12.Asıl), Fatih Köseoğlu(13.Asıl), Alaattin Özgül(1.Kontenjan), Oğuz Gönültaş(2.Kontenjan), Bülent Çalışkan(1.Yedek), Ergün Batu(2.Yedek), Mustafa Sarsılmaz(3.Yedek), Mehmet Yanık(4.Yedek),

MEMLEKET PARTİSİ: Oktay Sadak(1.Asıl), Süleyman Seren(2.Asıl), Çeven Akın Ersoy(3.Asıl),

MİLLET PARTİSİ: Zahit Sevinç(1.Asıl),

SAADET PARTİSİ: Muhammed Demir(1.Asıl), Tamer Mercan(2.Asıl), Neşat Ürün(3.Asıl), Bekir Gündoğdu(4.Asıl), Rıdvan Nayam(5.Asıl), Sinan Balkan(6.Asıl), Ahmet Emin Karagören(7.Asıl), Erhan Ertem(8.Asıl),

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: Erkan Aksözek(1.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: Gökmen Kunduracıoğlu(1.Asıl),

YENİDEN REFAH PARTİSİ: Yakup Yılmaz(1.Asıl),

ZAFER PARTİSİ Uğur Ata(1.Asıl), Mustafa Günal(2.Asıl), Baran Önder(3.Asıl), Onur Sonay Taş(4.Asıl), İbrahim Yazan(5.Asıl),

KAPAKLI BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: Emre İldiz(1.Asıl), Mahmut Dağlı(2.Asıl), Hakan Değirmenci(3.Asıl), Sevgi Aksoy(4.Asıl), Güven Turut(5.Asıl), İsmail Akdaş(6.Asıl), Rafet Öztürk(7.Asıl), Bekir Atak(8.Asıl), Ruhi Özden(9.Asıl), Nizamettin Çoban(10.Asıl), Nusret Güvercin(11.Asıl), Halil Yıldırım(12.Asıl), Barış Özek(13.Asıl), Yalçın Hal(14.Asıl), Özkan Gözübüyük(15.Asıl), Özgür Cengiz(16.Asıl), Erol Taş(17.Asıl), Durmuş Sağdiç(18.Asıl), Ziya Arslan(19.Asıl), Ahmet Aktürk(20.Asıl), Metin Doğu(21.Asıl), Fikri Özbay(22.Asıl), Garip Dilbilmez(23.Asıl), Abdussamat Çiçek(24.Asıl), Ümit Çağan(25.Asıl), Seda Efiloğlu(26.Asıl), Ali Tepe(27.Asıl), İpek Polis(28.Asıl), Metin Kanat(1.Kontenjan), Servet Adıgüzel(2.Kontenjan), Çağlar Bütün(3.Kontenjan),

BAĞIMSIZ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI: İshak Şukla(1.Asıl),

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: İlyas Kabadayı(1.Asıl), Bahri Gün(2.Asıl), Süleyman Demir(3.Asıl),

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: Nurşat Karahan(1.Asıl), Hülya Çodur(2.Asıl), Can Yılmaz(3.Asıl), Ali Döner(4.Asıl), Resul Samur(5.Asıl), Oktay Yolcu(6.Asıl), Ahmet Torun(7.Asıl), Güler Balpınar(8.Asıl), Dursun Dayı(9.Asıl), Aytekin Özdemir(10.Asıl), Fırat Demirdaş(11.Asıl), Vedat Muhammed Temel(12.Asıl), Erol Balpınar(13.Asıl), Tekin Özer(14.Asıl), Hüseyin Demirtaş(1.Kontenjan), Yunus Karamavuş(2.Kontenjan), Serkan Gegeç(3.Kontenjan),

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Kenan Aşer(1.Asıl), Kazım Doğaç(2.Asıl), Ergin Yıldırım(3.Asıl), Seçkin Dilsiz(4.Asıl), Ersin Yavuz(5.Asıl), Salih Cepe(6.Asıl), Cengiz Gezer(7.Asıl), Yalçın Ertürk(8.Asıl), İbrahim Arslan(9.Asıl), Maksuni Durak(10.Asıl), Öner Vardar(11.Asıl), Sertif Kanat(12.Asıl), Turgay Han(13.Asıl), Tahsin Aras(14.Asıl), Ali Durgür(15.Asıl), Reyhan Altay(16.Asıl), Attila Orak(17.Asıl), İlhan Kaya(18.Asıl), Salih Bakay(19.Asıl), Özge Uyanık(20.Asıl), Koray Yıldız(21.Asıl), Ali Ulutaş(22.Asıl), Emin Kartal(23.Asıl), Ulaş Karayel(24.Asıl), Gizem Uzun(25.Asıl), Gülnur Daymaz(26.Asıl), Çağdaş Alptekin(27.Asıl), Emel Aksüt(28.Asıl), Gözde Turhan(1.Kontenjan), Ayşe Altınsoy(2.Kontenjan), Ahmet Köroğlu(3.Kontenjan), Ferdi Çeken(1.Yedek), Sinan Güreş(2.Yedek), Uğur Kaya(3.Yedek), Ömer Aras(5.Yedek), Erdal Demirbaş(6.Yedek), Sinan Beydoğan(7.Yedek), Turan Çakan(8.Yedek), Ahmet Aydoğdu(9.Yedek), Bülent Eres(10.Yedek), Kaan Kabak(11.Yedek), Ahmet Çetir(12.Yedek), Serhad Demir(13.Yedek), Orhan Hapan(14.Yedek), Yavuz Satım(15.Yedek), Murat Eviş(16.Yedek), Alper Ayana(17.Yedek), Erol Özkan(18.Yedek),

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: Burhan Yalçın(1.Asıl), Ayhan Kara(2.Asıl), Pınar Alakaş(3.Asıl), Mehmet Sünre(4.Asıl), Zeynep Sayan(5.Asıl), Suvat Özyahşı(6.Asıl), Büşra Baydık(7.Asıl), Hami Önder(8.Asıl), Hüseyin Kadakoğlu(9.Asıl), Emirhan Çolak(10.Asıl), Ramazan Şafak(11.Asıl), Abdulkadir Ertaş(12.Asıl), Cemil Çomak(13.Asıl), Gökhan Kendirli(14.Asıl), Server Başak Engür(1.Yedek),

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: Müselma Keskintürk(1.Asıl), Feyat Alma(2.Asıl), İbrahim Tanış(3.Asıl), Besri Arslan(4.Asıl),

HÜR DAVA PARTİSİ: Mehmet Bozkır(1.Asıl),

İYİ PARTİ: Mustafa Bozkurt(1.Asıl), Günay Küp(2.Asıl), Zafer Ulus(3.Asıl), Kadir Şuoruç(4.Asıl), Şaban Aktürk(5.Asıl), Güler Ekiz(6.Asıl), Murat Barış Çapkan(7.Asıl), Salih Tecir(8.Asıl), Sadık Adıgüzel(9.Asıl), Şahabettin Karakaya(10.Asıl), Furkan Akıllı(11.Asıl), Mutlu Arıcı(12.Asıl), Selin Çavuş(15.Asıl), Tayfun Işık(16.Asıl), Aykut Karhan(17.Asıl), Büşra Öztürk(18.Asıl), Burhanettin Çakır(19.Asıl), Sinan Arslangörür(20.Asıl), Koray Pehlivanoğlu(21.Asıl), Osman Şahin(22.Asıl), Sertaç Pullukçu(23.Asıl), Arslan Çağlar(24.Asıl), Mine Nur Yazıcı(25.Asıl), Yusuf Uçar(26.Asıl), Semih Karanlık(27.Asıl), Emre Meriç(28.Asıl), Emre Keser(1.Kontenjan), Adnan Hasköy(2.Kontenjan), Cuma Uz(3.Kontenjan),

MİLLET PARTİSİ: Ömer Lütfi Kurt(1.Asıl),

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: Erel Mez(1.Asıl), Deha Emre Kanar(2.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: Tahir Ulufer(1.Asıl),

YENİDEN REFAH PARTİSİ: Ercan Üçel(2.Asıl), Mustafa Yildirim(3.Asıl), Yusuf Yavuz(4.Asıl), Fatih Tülüce(5.Asıl), Bilen Aras(6.Asıl), Hasan Keskin(7.Asıl), Himmet Aslan(8.Asıl), İsmail Güzelaydın(9.Asıl), Serdar Harmancı(10.Asıl), Arif Durmaz(11.Asıl), Kemal Aldemir(12.Asıl), Talat Şanlı(13.Asıl), Kenan Çabuk(14.Asıl), Servet Ağraş(15.Asıl), Mesut Akdoğan(16.Asıl), Muhsin Çelik(17.Asıl), Sibel Ersoy(18.Asıl), Adem Sağlam(19.Asıl), Bayram Ünal(20.Asıl), Rüstem Erol(21.Asıl), Serkan Kaya(22.Asıl), Celal Kaya(23.Asıl), Kadir Ali Bulgucu(24.Asıl), Emine İstek(25.Asıl), Cemal Ak(27.Asıl), Serhat Soydal(28.Asıl), Namık Öztürk(1.Kontenjan), Yalçın Bulut(2.Kontenjan), Muhterem Büyükkeskin(3.Kontenjan),

ZAFER PARTİSİ: Selim Geyin(1.Asıl), Bukhet Ecem Altıntaş(2.Asıl), Murat Can Ergün(3.Asıl), Sinem Ayan(4.Asıl), Burçin Yılmaz(5.Asıl), Ayşe Yılmaz(6.Asıl), Tolga Yılmaz(7.Asıl), Ayşenur Işıtan(8.Asıl), Şahin Özdemir(9.Asıl), Doğan Kesik(10.Asıl), Salih Haşıl(11.Asıl),

MALKARA BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: Uğur Eker(1.Asıl), Selahattin Karacaoğulları(2.Asıl), Bülent Kırmızı(3.Asıl), Seda Akçay Soğancı(4.Asıl), İsmail Özcan(5.Asıl), Yılmaz Küçük(6.Asıl), Hasan Simen(7.Asıl), Hayati Akgümüş(8.Asıl), Yasin Kurt(9.Asıl), Aycan Karakır(10.Asıl), Mustafa Kemal Öz(11.Asıl), Hüseyin Bilgi(12.Asıl), Erdinç Cezveci(13.Asıl), Okay Can Adanır(14.Asıl), Abdullah Çan(15.Asıl), Mustafa Göncü(16.Asıl), Senanur Adalı(17.Asıl), Serbay Yüzer(18.Asıl), Hakan Döngel(19.Asıl), Özgür Güner(20.Asıl), Serkay Güven(21.Asıl), Yetkin Deniz(22.Asıl), Osman Turgutlugil(1.Kontenjan), Kemal Ateş(2.Kontenjan), Serkan Eren(3.Kontenjan), Ogün Aygün(1.Yedek), Remzi Menekşe(3.Yedek), Cemal Akalın(5.Yedek), Ahmet Gündüz(7.Yedek), Muhammet Değirmenci(8.Yedek), Halit Firan(9.Yedek), Hüseyin Ruç(10.Yedek), Saffet Karaağaç(11.Yedek), Sebati Çavuş(12.Yedek), Ahmet Başaran(13.Yedek), Uğur Yaver(14.Yedek), İsmail Çifçi(15.Yedek), Hüseyin Araç(16.Yedek), İsmail Düzgen(17.Yedek), Halil İbrahim Can(19.Yedek), Hakan Uslu(20.Yedek), İlhan Özkan(21.Yedek), Kazim Karakaş(22.Yedek), Tayfun Sayılır(24.Yedek), Kazım Açmaz(25.Yedek),

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: Ali Osman Mitil(1.Asıl),

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: Yaşar Uzdur(1.Asıl), Ahmet Tura(2.Asıl), Mesut Küçük(4.Asıl), Mehmet Kuş(5.Asıl), İsmail Demir(6.Asıl), Emre Küçük(7.Asıl), Soner Güldür(8.Asıl), Suat Dağdeviren(9.Asıl), Tolga Kocabaş(10.Asıl),

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Fatma Süerden Köse(1.Asıl), Umut Öge(2.Asıl), Saim Özden(3.Asıl), Ahmet Tezcan(4.Asıl), Uygar Engin(5.Asıl), Sami Adalı(6.Asıl), Mehmet İren(7.Asıl), İlhan Önen(8.Asıl), Afşin Turan(9.Asıl), Ersin Öztürk(10.Asıl), Hamiyet Kurban(11.Asıl), Kamuran Kınay(12.Asıl), Emine Gürsoy(13.Asıl), Gökhan İçin(14.Asıl), Suzan Çalık(15.Asıl), Alper Kıran(16.Asıl), Hüsamettin Özfidan(17.Asıl), Salim Furkan Selvi(18.Asıl), Murat Topçu(19.Asıl), Büşra Aydın(20.Asıl), Sezgin Galata(21.Asıl), Taylan Kılıçöz(22.Asıl), Hüseyin Vasfi Güner(1.Kontenjan), Sermet Gülcivan(2.Kontenjan), Sunay Sezgin(3.Kontenjan), Atanur Deniz(1.Yedek), Deniz İşgören(2.Yedek), Doğan Girgin(3.Yedek), Gökalp Uzun(4.Yedek), Hasan Öztürk(5.Yedek), Koray Coşkun(6.Yedek),

DEMOKRAT PARTİ Nihan Korucum(1.Asıl), Gençay Gönay(2.Asıl), Durmuş Yaşar Özdemir(3.Asıl), Mehmet Girgin(4.Asıl), Metin Aksoy(5.Asıl),

DEMOKRATİK SOL PARTİ: Recep Duygu(1.Asıl), Meral Berk(2.Asıl),

HÜR DAVA PARTİSİ: Enes Karadağ(1.Asıl),

İYİ PARTİ: Safiye Üner(1.Asıl), Merve Erşanlı Güneş(3.Asıl), Filiz Kalafatoğlu(4.Asıl), Hande Ülker Karaman(5.Asıl), Huriye Alver(6.Asıl), Emine Gülay Çokomay(7.Asıl), Sümeyye Çelik(8.Asıl), Nesrin Küp(9.Asıl), Rana Müge Oralkan(10.Asıl), Pelin Şenay Erşanlı(11.Asıl), Yeşim Taş(12.Asıl), Gamze Öztürk(13.Asıl),

MİLLET PARTİSİ: Ceren Yay(1.Asıl),

SAADET PARTİSİ: Adem Erdoğan(2.Asıl), Enes Kiremitci(3.Asıl), Nuri Can(4.Asıl), Sabri Cihan(5.Asıl), Ozan Gündüz(6.Asıl), Mehmet Kiremitci(7.Asıl), Yusuf Altıntaş(8.Asıl), Yahya Eren Kiremitci(9.Asıl), Hulusi Ceylan(11.Asıl),

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: Bahar Bahadır(1.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: Ersim Tunce(1.Asıl),

YENİDEN REFAH PARTİSİ: Celal Yildirim(1.Asıl),

ZAFER PARTİSİ: Özkan Yavuz(1.Asıl), Tolga Çamlı(2.Asıl), Zeki Can Nalçın(3.Asıl), Oben İhsan Evranos(4.Asıl),

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: Nilüfer Temur(1.Asıl), Gökhan Minaz(2.Asıl), Hürfettin Nalbant(3.Asıl), Gönül Yılmaz(4.Asıl), Onur Yavaş(5.Asıl), Cengiz Ballı(6.Asıl), Gürhan Erenler(7.Asıl), Murat Ceyhan(8.Asıl), Özcan Yıldırım(9.Asıl), Pınar Gökbalık(10.Asıl), Osman Ekin(11.Asıl), İbrahim Güzel(13.Asıl), Rahman Ekşi(1.Kontenjan), Musa Sarıaydın(2.Kontenjan), Anıl Soycan(1.Yedek), Enes Gürel(2.Yedek), Murat Özben(3.Yedek), Sedat Yiğit(5.Yedek), Abit Arat(6.Yedek), Necmettin Beytekin(7.Yedek), Fatih Gürel(8.Yedek), Hacı Ahmet Güleç(9.Yedek), Bahadır Çalışkan(11.Yedek), Sinem Atar(12.Yedek), Kerem Fatih Calin(13.Yedek), Ümmü Gülsüm Yılmaz(14.Yedek), Murat Yıldırım(15.Yedek),

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: İsmet Dinçer(1.Asıl),

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: Ömer Çetinkaya(1.Asıl), Kenan Çetinkaya(2.Asıl), Turgay Altun(3.Asıl), Onur Uslu(4.Asıl), Muhammet Polat(5.Asıl),

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Uğur Kaya(1.Asıl), Hakkıcan Alçan(2.Asıl), Murat Tırmıkcı(3.Asıl), Cumhur Küreşoğlu(4.Asıl), Abbas Ateş(5.Asıl), Ceng Özdoğan(6.Asıl), Caner Ertaç(7.Asıl), Gizem Budak(8.Asıl), Görkem Baskın(9.Asıl), Tülin Tezcaner(10.Asıl), Hulusi Top(11.Asıl), Yılmaz Öztürk(12.Asıl), Nurdan Şahin(13.Asıl), Habip Durman(1.Kontenjan), Halide Avlu(2.Kontenjan), Günnur Akalın(1.Yedek), Münire Günhan(2.Yedek), Bora İlyasoğlu(3.Yedek), Ada Bakır(4.Yedek), Emrah Yalçın(5.Yedek), Cenk Köroğlu(6.Yedek), Mücella Uçar(7.Yedek), Erhan Erdem(8.Yedek), Tamer Öztuna(9.Yedek), Gizem Bilgin(10.Yedek), Emre Öndersever(11.Yedek), Melek Veliler(12.Yedek), Hıdır Keçeli(13.Yedek), Zeliha İlkay Hırçın(14.Yedek), Gürcan Bakır(15.Yedek),

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: Tunahan Aydemir(1.Asıl),

DEMOKRATİK SOL PARTİ: Sinan Ceylan(1.Asıl), Gökhan Özçelik(2.Asıl), Musa Kaya(3.Asıl), Aziz Kadir Özğan(4.Asıl), Bahri Atmaca(5.Asıl), Adem Demirel(6.Asıl), Turgay Alıcı(7.Asıl), Firdevs Özgür(8.Asıl), Cangül Şen(9.Asıl), Necmettin Yıldırım(10.Asıl), Furkan Turan(11.Asıl), Ercan Şeremet(12.Asıl), Ferit Altun(13.Asıl), Gülşen Öz(1.Kontenjan), Mehmet Aktaş(2.Kontenjan), Feride Atakök(1.Yedek),

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: Mehmet Sayat(1.Asıl), Yaşar Opçin(2.Asıl), Cengiz Filizkıran(3.Asıl), Aslan Değirmenci(5.Asıl), Cemal Doğan(6.Asıl), Raşit Temtek(7.Asıl),

HÜR DAVA PARTİSİ: Hüseyin İpek(1.Asıl),

İYİ PARTİ: Ergün Saygın(1.Asıl), Ayhan Sarısu(2.Asıl), Yalçın Topçu(3.Asıl), Ahmet Niyazi Akçalık(4.Asıl), Nurettin Direk(5.Asıl), Fatma Güner(6.Asıl), Fevzi Perver(7.Asıl), İsmail Pehlivanoğlu(8.Asıl), Hikmet Kızılkaya(9.Asıl), Zafer Yılmaz(10.Asıl), Esra Erdal(11.Asıl), Fatma Begüm Özaydın(12.Asıl), Gamze Saygın(13.Asıl), Emine Tuğçe Asutay(1.Kontenjan), Birgül Tosun(2.Kontenjan), Barbaros Gülbay(1.Yedek),

MEMLEKET PARTİSİ: Mustafa Ender Türker(1.Asıl), Birkan Özer(2.Asıl), Tamer Sağdiç(3.Asıl), Kadir Çiftçi(4.Asıl), Mehmet Meşeci(5.Asıl), Ertan Yücel(6.Asıl), Atakan Başaran(7.Asıl), Onur Acar(8.Asıl), Abutalip Tosun(9.Asıl), Serkan Kalyon(10.Asıl), Orkun Ak(11.Asıl), Mehmet Kaya(12.Asıl), Özgür Güner(13.Asıl), Tolga Çalışkan(1.Kontenjan), Enis Fidan(2.Kontenjan), Mehmet Öztaş(1.Yedek), Mustafa Zafer(2.Yedek), Serkan Er(3.Yedek), Taner Lise(4.Yedek),

MİLLET PARTİSİ: Mehmet Ali Duman(1.Asıl),

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: Orhan Gülsen(1.Asıl), Hümmet Sarıgenç(2.Asıl), Çilem İnan(3.Asıl), Ayfer Ağa(4.Asıl), İlayda Acısu(5.Asıl), Edanur Aksu(6.Asıl), Hakan Özcan(1.Kontenjan), Nazlı Doğrugiden(2.Kontenjan),

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: Mert Yılmaz(1.Asıl),

YENİDEN REFAH PARTİSİ:  Yılmaz Gürel(1.Asıl), Mehmet Karakurt(2.Asıl), Nihat Tarhan(3.Asıl), İbrahim Kaya(4.Asıl), Seyit Ahmet Karagöz(5.Asıl), Sezgin Memişoğlu(6.Asıl), İlknur Kaya(7.Asıl), Nejdet İçten(8.Asıl), Emre Onur(9.Asıl), Halil Aksoy(10.Asıl), Murat Ceyhan(11.Asıl), Kadriye Sevilmiş(12.Asıl), Tahir Atmaca(13.Asıl), Süleyman Evrensel(1.Kontenjan), Mizgin Baran Aybirdi(2.Kontenjan),

ZAFER PARTİSİ: Göktuğ Yavaş(1.Asıl), Hakan Doğan(2.Asıl), Hakan Yavaş(3.Asıl), Cem Fırat(4.Asıl), Cihan Kavaklı(6.Asıl), Ahmet Faruk Gözükara(7.Asıl), Berkant Kölemenoğlu(8.Asıl), Ümit Kapusuz(9.Asıl),

MURATLI BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: Necati Açıkgöz(1.Asıl), Ejder Zaralı(2.Asıl), Coşkun Güleryüz(3.Asıl), Gülten Baydemir(4.Asıl), Göksel Göçer(5.Asıl), Yunus Üzer(6.Asıl), Ata Anıl Akın(7.Asıl), Celal Pehlivan(8.Asıl), Sabri Yurdatapan(9.Asıl), Hasan Alev(10.Asıl), Şenol Durmaz(11.Asıl), Mustafa Koçak(12.Asıl), Mustafa Köprü(13.Asıl), İsmail Demir(1.Kontenjan), Coşkun Aydan(2.Kontenjan),

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Taner İmamoğlu(1.Asıl), Fatma Çoban(2.Asıl), Ümit Kanbur(3.Asıl), Muharrem Zorlu(4.Asıl), Ahmet Senekçi(5.Asıl), Eylem Bulut(6.Asıl), Çağlar Yeltekin(7.Asıl), Mümün Küçük(8.Asıl), Çiçek Tanrıver(9.Asıl), Nuri Şengül(10.Asıl), Sertaç Sezer(11.Asıl), Aydemir Yılkın(12.Asıl), Özcan Elmas(13.Asıl), İsa Kunt(1.Kontenjan), Gamze Öztürk(2.Kontenjan), Ceyda Büyükişcan(1.Yedek), Neşe Akın(2.Yedek),

DEMOKRAT PARTİ: Aydın Südütemiz(1.Asıl), Recep Göç(2.Asıl), Fatih Dursun(3.Asıl),

DEMOKRATİK SOL PARTİ: Mehmet Duman(1.Asıl), Adnan Özer(2.Asıl), Süleyman Ekener(3.Asıl), Kemal Zarif(4.Asıl),

GELECEK PARTİSİ: Gazi Yeşilyurt(1.Asıl), Seher Demir(2.Asıl), İsmail Kelle(3.Asıl), Nalan Sağlık(4.Asıl), Fedaker Yıldırım(5.Asıl), Gülçin Nizam Kanbur(6.Asıl), Vehbi Gıdak(7.Asıl), Şebnem Gülday Coplu(8.Asıl), Mustafa Kestaneci(9.Asıl), Altay Sancak(10.Asıl), İbrahim Akyıldız(11.Asıl), Sercan Kılavuz(12.Asıl), Furkan Bedenli(13.Asıl), Şenol Sünter(1.Kontenjan), Yasemin Bozbey(2.Kontenjan),

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ: Savaş Altınmakas(1.Asıl), Tahsin Demir(2.Asıl),

HÜR DAVA PARTİSİ: Selman Narin(1.Asıl),

İYİ PARTİ: Sunay Tuna(1.Asıl), Necmi Karaca(2.Asıl), Ulaş Yıldırım(3.Asıl), Sezgin Öztürk(4.Asıl), Adnan Keskin(5.Asıl), Sebahattin Ökten(6.Asıl), Mustafa Nergiz(7.Asıl), Bayram Gökcek(8.Asıl), Hüseyin Yıldız(9.Asıl), Uğur Çolak(10.Asıl), Oktay Kula(11.Asıl), Tugay Kaya(12.Asıl), Süleyman Büyükçoban(13.Asıl), Selda Karakuş(1.Kontenjan), Nazif Olgun(2.Kontenjan), Kemal Toptan(1.Yedek),

MİLLET PARTİSİ: Mehmet Yılmaz(1.Asıl),

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: Ali Riza Kuş(1.Asıl), Okan Ortaer(2.Asıl), Yüksel Doğan(3.Asıl), Recep Azcan(4.Asıl), Ömer Uğur Alparslan(5.Asıl), Çiler Korkmaz(6.Asıl), Mustafa Karakuş(7.Asıl), Birol Ateş(8.Asıl), Coşkun Fatih Kurt(9.Asıl), Bülent Kaptan(10.Asıl), Fercan Bedel(11.Asıl), Metin Akgün(12.Asıl), Neslihan Çalışkan Ahlatçalı(13.Asıl), Şenol Büyükişcan(1.Kontenjan), Adnan Cengiz(2.Kontenjan), Mustafa Reşit Paşa Genç(1.Yedek), Fikret Taşkıran(2.Yedek), Semih Ulukan(3.Yedek), Hasan Kurt(4.Yedek), Önder Özgür(5.Yedek), Süleyman Güler(6.Yedek), İsmet Akbaş(7.Yedek), Özcan Serttoprak(8.Yedek), Mustafa Erdoğan(9.Yedek), Melis Candan(10.Yedek), Fatoş Özkan(12.Yedek),

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: Ahmet İnan Yılmaz(1.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: Cankut Oğur(1.Asıl),

YENİDEN REFAH PARTİSİ: Kemal Bora(1.Asıl),

ZAFER PARTİSİ: Gökhan Yerci(1.Asıl), Cihat Varol(2.Asıl), Ertuğrul Özevren(3.Asıl),

SARAY BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

ANADOLU BİRLİĞİ PARTİSİ: Serdar Demir(2.Asıl), Çağatay Erdemir(4.Asıl), Tamer Elbasan(5.Asıl), Murat Gezer(1.Yedek),

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: Mehmet Yusuf Kurutkan(1.Asıl),

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: Mustafa Harman(1.Asıl), Birol Gürken(2.Asıl), Mert Ali Can(3.Asıl), Remziye Kaymaz(4.Asıl), Harun Kocakaya(5.Asıl), Tolga Özcan(6.Asıl),

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Sertaç Akgül(1.Asıl), Şaban Erden(2.Asıl), Gökay Akand(3.Asıl), Talat Çömlekçioğlu(4.Asıl), Eren Gonce(5.Asıl), Özgür Cari(6.Asıl), Erkan Koru(7.Asıl), Davut Özcan(8.Asıl), Aydın Sönmezay(9.Asıl), Birol Oran(10.Asıl), Şener Günaydı(11.Asıl), Volkan Topal(12.Asıl), Murat İşcan(13.Asıl), Gülümser Hasdemir(14.Asıl), Selahattin Kırat(15.Asıl), Tolga Yusuf Erdem(16.Asıl), Fatih Şencan(17.Asıl), Bilhan Meriç(18.Asıl), Sait Nayir(19.Asıl), Kadri Taysen(20.Asıl), Cankut Soydan(21.Asıl), Bülent Şare(22.Asıl), Murat Dinç(1.Kontenjan), Özlem Dönmez(2.Kontenjan), Taylan Yürüten(3.Kontenjan), Tolga Şekeroğlu(1.Yedek), Okan Tunçel(2.Yedek), Zafer Kesim(3.Yedek), Hasan Tosun(4.Yedek), Ümit Evirgen(5.Yedek), Sinan Tunçkol(6.Yedek), Rıdvan Elmaz(7.Yedek),

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: Sefa Kısa(1.Asıl), Barış Akay(2.Asıl), Serkan Tabakçıoğlu(3.Asıl), Rahmi Yenici(4.Asıl), Cem Ertekin(5.Asıl),

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: Mazlum Sarı(1.Asıl), Ahmet Gülçimen(2.Asıl), Bayram Baş(3.Asıl),

HÜR DAVA PARTİSİ: Kasım Ece(1.Asıl),

İYİ PARTİ: Murat Öztürk(1.Asıl), Yalçın Özçevik(2.Asıl), Sıtkı Dönmez(3.Asıl), Ekrem Sevinç(4.Asıl), Ufuk Bayğar(5.Asıl), Ali Kocaoğlan(6.Asıl), Galip Çetin(7.Asıl), Fahri Kurt(8.Asıl), Mehmet Dönmez(9.Asıl), Vedat Ünlü(10.Asıl), Serhat Cambazoğlu(11.Asıl), Davut Keskin(12.Asıl), Ersun Balaban(13.Asıl), İlkay Ünlü(14.Asıl), Gizem Kılıç(15.Asıl), Derya Filiz(16.Asıl), Tuncay Soydan(17.Asıl), Ahmet Metin(18.Asıl), Batuğ Arslan(19.Asıl), Mustafa Karadeniz(20.Asıl), Volkan Arslantaş(21.Asıl), Meral Tabakçı Metin(22.Asıl), Emrah Metin(1.Kontenjan), Mehmet Kemal Kaplan(2.Kontenjan), Reyhan Avcu(3.Kontenjan), Müjdat İvrindilioğlu(1.Yedek), Rüştü Büyük(2.Yedek), Tugay Köse(3.Yedek),

MİLLET PARTİSİ: Kadir Erdinç(1.Asıl),

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: Gürcan Karpuzluoğlu(1.Asıl), Sami Aksu(2.Asıl), Salih Türker(3.Asıl), Neziha Çelik(4.Asıl), Engin Ergin(5.Asıl), Bilal Demircan(6.Asıl), Gürel Altıntaş(7.Asıl), Olgun Durgut(8.Asıl), Başak Demirtaş(9.Asıl), Neslihan Altıparmak(10.Asıl), Ertuğrul Bilgin(11.Asıl), Hakan Cengiz(12.Asıl), Murat Nar(13.Asıl), Yeliz Kır(14.Asıl), Muzaffer Ayaz(15.Asıl), Mert Alpak(16.Asıl), Elif Çetin(17.Asıl), Ülviye Sena Tenim(18.Asıl), Mustafa Kaya(19.Asıl), Muammer Gürken(20.Asıl), Murat Mutlu(21.Asıl), Tarık Türkeş(22.Asıl), Muhammet Gülmez(1.Kontenjan), Serdar Sezen(2.Kontenjan), Hasan Yüksel(3.Kontenjan),

SAADET PARTİSİ: Halil Gören(1.Asıl), Tunç Yalçın(2.Asıl), Hasan Mısırlı(3.Asıl), Şadan Çakıroğlu(4.Asıl), Ahmet Can Çelik(5.Asıl), Ufuk Geçgel(6.Asıl), Erol Esenlikci(7.Asıl), Güray Acar(8.Asıl), Firdevs Mısırlı(9.Asıl), Nermin Uzer(10.Asıl), Şaban Çakıroğlu(11.Asıl), Yasin Beyguoğulları(12.Asıl), İlhan Öztürk(13.Asıl), Enes Kıraç(14.Asıl), Emre Güler(15.Asıl), Murat Kartal(16.Asıl), Avni Bulut(1.Kontenjan), Sezen Candan(2.Kontenjan),

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: Ali Haydar Yalçınkaya(1.Asıl), Halil Atabay(2.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST HAREKETİ: Hayati Aktuna(1.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: Aygün Benli(1.Asıl),

VATAN PARTİSİ: Erol Koyuncu(1.Asıl), Erdal Yılmaz(2.Asıl), Kamil Tutar(3.Asıl), Erol Karaarslan(4.Asıl),

YENİDEN REFAH PARTİSİ: Kerim Teymur(1.Asıl), Adem Türkyılmaz(2.Asıl), Sami Boruç(3.Asıl), Ramazan Sezgin(4.Asıl), Serhat Sakallı(5.Asıl), Metin Yılmaz(6.Asıl), Burak Çavaş(7.Asıl), Halit Topçu(8.Asıl), Ahmet Murat Keskin(9.Asıl), Halil İbrahim Bolat(10.Asıl), Binali Gündüz(11.Asıl), Ayhan Koçak(12.Asıl),

ZAFER PARTİSİ: Olcay Malkoç(1.Asıl), Berkay Ozar(2.Asıl), Gürhan Kaan Güneş(3.Asıl), Nisanur Yaşar(4.Asıl), Bahadır Yılmaz(5.Asıl),

SÜLEYMANPAŞABELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: Hüseyin Uzunlar(1.Asıl), Sezayi Çetin(2.Asıl), Soydan Sabri Piker(3.Asıl), Hikmet Mutlu(4.Asıl), Nihal Köşdere(5.Asıl), Şahin Umur(6.Asıl), Caner Günay(7.Asıl), Mehmet Şılga(8.Asıl), Osman Yatman(9.Asıl), Muhammet Polat(10.Asıl), Muhammet Karaman(11.Asıl), Bülent Topcu(12.Asıl), Metin Çalışkan(13.Asıl), Kamil Özer(14.Asıl), Ayşe Şen Seven(15.Asıl), Meral Arsu(16.Asıl), Metin Arabacı(17.Asıl), Mustafa Şentürk(18.Asıl), Necdet Özcan(19.Asıl), Berna Dündar(20.Asıl), Birol Artun(21.Asıl), Uğur Tugay Karabacak(22.Asıl), Sabri Işık(23.Asıl), Mert Güner(24.Asıl), Salim Enes Memiş(25.Asıl), Serdar Bektaş(26.Asıl), Haydar Liman(27.Asıl), Kaan Öztürk(28.Asıl), Şenol Karaküçük(1.Kontenjan), Muharrem Akyüz(2.Kontenjan), Harun Orkun Şık(3.Kontenjan),

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: Selahattin Öksüz(1.Asıl), Şahin Çakır(2.Asıl),

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: Turhan Kahraman(1.Asıl), Müjde Alemdaroğlu(2.Asıl), İlhan Semiz(3.Asıl), Hüseyin Muhammet Uçar(4.Asıl),

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Emin Benan Utku(1.Asıl), Oral Çelikkol(2.Asıl), Ergün Güleryüz(3.Asıl), Vedat Turunç(4.Asıl), Büşra Nur Pelen(5.Asıl), İsmet Şirin(6.Asıl), Selim İldeniz(7.Asıl), Serkan Eriş(8.Asıl), Filiz Öregen(9.Asıl), Mustafa Turhan(10.Asıl), Tuncer Akbulutlar(11.Asıl), Mustafa Can Ekiciler(12.Asıl), Nurcan Balıbey(13.Asıl), Elçin Bayol(14.Asıl), Muzaffer Cumhur(15.Asıl), Rasim Şinik(16.Asıl), Mehmet Cemil Gökay(17.Asıl), Mustafa Erdem Erdener(18.Asıl), Sami Can Kiremitçi(19.Asıl), Kamuran Ersan(20.Asıl), Serkan Kara(21.Asıl), Burcu Çalışkan(22.Asıl), Özgür Özalp Tekin Aygan(23.Asıl), Mehmet Altaş(24.Asıl), Gülcan Işık(25.Asıl), Canan Gümüş(26.Asıl), Gamze Yıldırım(27.Asıl), Türkekul Öz(28.Asıl), Burak Boğaç Baykal(1.Kontenjan), Kemal Kasırga(2.Kontenjan), Ünal Durgut(3.Kontenjan),

DEMOKRAT PARTİ: Nuri Çalışkan(1.Asıl), Fikret İşçe(2.Asıl), Bayram Gülsen(3.Asıl),

DEMOKRATİK SOL PARTİ: Ümit Alpsoy(1.Asıl), Yeliz Çinar(2.Asıl), Harun Çelik(3.Asıl), Mehmet Çakar(4.Asıl), Dilek Topaloğlu(5.Asıl), Coşkun Akın(6.Asıl), Sibel Avcı(7.Asıl), Mustafa Yürekli(8.Asıl),

HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ: Defne Yılmaz(1.Asıl), Abdulmütalip Direk(2.Asıl), Mustafa Yıldız(3.Asıl),

HÜR DAVA PARTİSİ: Mahmut Bozkurt(1.Asıl),

İYİ PARTİ: Şaban Terzi(1.Asıl), Recep Liman(2.Asıl), Hüseyin Burak Fazlı(3.Asıl), Muzaffer Melih Denizci(4.Asıl), Mustafa Özgür Özgün(5.Asıl), Cengiz Ataklı(6.Asıl), Ahmet Faruk Türkoğlu(7.Asıl), Metin Gazioğlu(8.Asıl), Melisa Akbulut(9.Asıl), Muammer Pınar(10.Asıl), Tuncay Uzun(11.Asıl), Yılmaz Sami Gökçe(12.Asıl), İsmail Durmuş(13.Asıl), Talha Burak Dönmez(14.Asıl), Ahmet Aycan(15.Asıl), Seda Gençer(16.Asıl), Çağlayan Yavaş(17.Asıl), Nurdan Yılmaz(19.Asıl), Yasin Çetinsoy(20.Asıl), Ozan Yıldız(21.Asıl), Saniye Kaya(22.Asıl), Ebru Çil(23.Asıl), Nadide Altıntaş(24.Asıl), Fatma Ülker Özcan(25.Asıl), Muhammed Fatih Durgun(26.Asıl), Neşe Arı(27.Asıl), Bayram Koç(1.Kontenjan), Gökmen Baydemir(2.Kontenjan), Ahmet Şahin Çınar(3.Kontenjan),

MEMLEKET PARTİSİ: Samet Taş(1.Asıl), Bilal Gemici(2.Asıl), Ferdi Vardar(3.Asıl), Abdurrahim Yıldırımoğlu(4.Asıl), Vedat Ali İbiş(5.Asıl),

MİLLET PARTİSİ: Ahmet Önder(1.Asıl),

MİLLİ YOL PARTİSİ: Mete Çoban(1.Asıl), Emre Baltacıoğlu(2.Asıl), Efe Mert Karakol(3.Asıl), Kerem Özbey(4.Asıl),

SAADET PARTİSİ: Aydın Ayyıldız(1.Asıl), Ahmet Arıcan(2.Asıl), Bayram Tekin(3.Asıl), Ezel Mercan(4.Asıl), Özcan Akçaçakır(5.Asıl), Cemal Açıkgöz(6.Asıl), Mustafa Tav(7.Asıl), Bayram Aydemir(8.Asıl), Sebahattin Şen(9.Asıl), Derya Kalkan(10.Asıl), Hüseyin Yakut(11.Asıl), İdris Gür(12.Asıl), Güray Yıldız(13.Asıl), Cengiz Gümüş(14.Asıl), Ramazan Karataştan(15.Asıl), Ahmet Yasin Aksu(16.Asıl), Mert Değirmenci(17.Asıl),

SOL PARTİ: Serap Kaymak(1.Asıl),

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: Kamilcan Yavaş(1.Asıl), Eren Ögetürk(2.Asıl), Yahya Oruç(3.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST HAREKETİ: Senem Baydemir(1.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: Burak Bayındır(1.Asıl), Konur Alp Tezer(2.Asıl),

VATAN PARTİSİ: Hasan Hayri Çaktı(1.Asıl), Özkan İnci(2.Asıl),

YENİDEN REFAH PARTİSİ: Cafer Serttaş(1.Asıl), Ramazan Altunyaldız(2.Asıl), Erdem Şenbay(3.Asıl), Ali Beltir(4.Asıl), Gürcan Öngel(5.Asıl), Mustafa Mazaklı(6.Asıl), Necmettin Akalan(7.Asıl), Recep Dağlar(8.Asıl), Şevki Turan(10.Asıl), Necati Esen(14.Asıl), Mehmet Doğan(16.Asıl), Eren Serttaş(18.Asıl), Yaren Somer(2.Kontenjan), Yahya Karataştan(3.Kontenjan),

ZAFER PARTİSİ: Müfit Gürler(1.Asıl), Hasan Erol Vardar(2.Asıl), Gençay Akbaş(3.Asıl), İsmail Baki Aktaş(4.Asıl), Onur Akgün(5.Asıl), Mahide Özer(6.Asıl), Mehmet Han(7.Asıl), Ömer Faruk Baydar(8.Asıl), Onur Çınar(9.Asıl),

ŞARKÖY BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ: Ersin Ersoy(1.Asıl), Hüseyin Beyhan(2.Asıl), Samet Özcan(3.Asıl), Tülay Güler(4.Asıl), Murat Özbaş(5.Asıl), Emrah Başkır(6.Asıl), Serkan Bağatarhan(7.Asıl), Atakan Aslan(8.Asıl), Turgay Yelken(9.Asıl), Hüseyin Deveciler(10.Asıl), Özcan Çakal(11.Asıl), Ekrem Çevik(12.Asıl), Cavit Köksal(13.Asıl), Şaban Ok(1.Kontenjan), Volkan Kırımlı(2.Kontenjan),

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ: Gülşen Küçükfidan İzkesen(1.Asıl),

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ: Orhan Yolcu(1.Asıl), Orhan Saka(2.Asıl), Şifa Kutbay(3.Asıl), Turgay Çalı(4.Asıl), Ahmet Kahya(5.Asıl), Cavit Bilgin(6.Asıl), Mehmet Şahin(7.Asıl), İbrahim Elmas(8.Asıl), Onur Güllaç(1.Kontenjan),

CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Birol Taner(1.Asıl), Ziya Kaan Keresteci(2.Asıl), İlyas Keklik(3.Asıl), Kemal Yazıcı(4.Asıl), Yaşar Karayer(5.Asıl), Mehmet Ali Kırca(6.Asıl), Nebahat Sağlık(7.Asıl), Ahmet Ahlat(8.Asıl), Şeref Yılmazer(9.Asıl), Aysun Tosun(10.Asıl), Buğra Aydın(11.Asıl), Emel Süer(12.Asıl), Emin Kurt(13.Asıl), Serhat Besli(1.Kontenjan), Ayhan Akın(2.Kontenjan),

DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ: Ramazan Cebenay(1.Asıl), Salih Demir(2.Asıl),

HÜR DAVA PARTİSİ: Yıldırım Bozkurt(1.Asıl),

İYİ PARTİ: Yıldıray Çakar(1.Asıl), Ahmet Güvenilir(2.Asıl), Hüseyin Kumral(3.Asıl), Samet Dursun(4.Asıl), Kader Özcan(5.Asıl), Ertan Yalılı(6.Asıl), Özgür Tekyol(7.Asıl), Ali Acun(8.Asıl), Cansu Akay(9.Asıl), Hasan Taşkıran(10.Asıl), Şeyma Şengezer(11.Asıl), Hasan Demirtaş(12.Asıl), Salih Ayten(13.Asıl), Uğur Karayer(1.Kontenjan), Nagihan Çam(2.Kontenjan),

MİLLET PARTİSİ: Adem Yetimova(1.Asıl),

SOL PARTİ Ekrem Yılmaz(1.Asıl),

TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ: Batuhan Türkyılmaz(1.Asıl),

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ: Yeliz Karbuz(1.Asıl),

VATAN PARTİSİ: Faik Ahmet Şener(1.Asıl),

YENİDEN REFAH PARTİSİ: Melahat Yildirim(1.Asıl),

ZAFER PARTİSİ: Behçet Yıldız(1.Asıl), Aygül Börekçiler(2.Asıl), Ahmet Ak(3.Asıl),

Özlem Gürakar

GÜVEN TEKİRDAĞ GAZETESİ – TEKİRDAĞ CANLI HABER

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam-->
reklam