![reklam](/wp-content/themes/theHaberV6/images/reklam/r728x90.gif)
![PAZARTESİ GÜNÜ 7 MAHALLEDE 7 SAAT ELEKTRİK KESİLECEK](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/01/TREDAS.jpg)
![reklam](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/08/tekirdag_reklam.png)
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), 24 Ocak Pazartesi günü Süleymanpaşa ilçesine bağlı 7 mahallede 7 saatlik elektrik kesintisi olacağını duyurdu.
TREDAŞ’tan yapılan açıklamada “Süleymanpaşa İlçesine Bağlı; Araphacı, Ahmetçe, Mahramlı, Akçahalil, Oğuzlu, Yuva, Tatarlı Mahalleleri ile Mahalle çevrelerinde bulunan Tüm Özel Trafolu Müşterilerimizde Tesis Çalışması nedeni ile elektrik kesintisi olacaktır.” ifadelerine yer verildi.
Kesintilerin 10.00 – 17.00 sattleri arasında olacağı kaydedildi.
TEKİRDAĞ CANLI HABER