![reklam](/wp-content/themes/theHaberV6/images/reklam/r728x90.gif)
![KORE MAHALLESİ’NDE UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE SÜRÜYOR](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-18-at-15.11.48.jpeg)
![reklam](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/08/tekirdag_reklam.png)
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü, Çorlu ilçesinde düzenlediği operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirdi.
Kore Mahallesi olarak da bilinen Hıdırağa Mahallesi’nde düzenlenen operasyonda 1 ikamette yapılan aramada 10 Parça halinde Uyuşturucu Maddelerden Kokain Maddesi, 90 Adet Uyuşturucu Maddelerden Neurontın ibareli Sentetik Ecza Hap Maddesi, 1 Adet Hassas Terazi, 1 Adet Havalı Tüfek, 1 Adet Kılıç, 2 Adet Tabanca Fişeği ve Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 2765 TL Para ele geçirildi.
Olayla ilgili yakalanan 1 şahsa Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde kullanmaktan ve 6136 SKM muhalefet suçundan işlem yapılırken şahıs aynı zamanda Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti yapmak suçundan gözaltına alındı.
TEKİRDAĞ CANLI HABER