![reklam](/wp-content/themes/theHaberV6/images/reklam/r728x90.gif)
![KAPAKLI’DA 143 ŞİŞE KAÇAK İÇKİ ELE GEÇİRİLDİ](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-14-at-09.06.37-1.jpeg)
![reklam](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/08/tekirdag_reklam.png)
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Kapaklı’da düzenlediği operasyonda 143 şişe gümrük kaçağı içki ele geçirdi.
Kaçakçılık suçlarının önlenmesine yönelik yapılan çalışmada Kapaklı ilçesinde 2 ikamet, 1 işyeri ve 1 araçta yapılan aramalarda 143 adet farklı marka ve ebatlarda şişe içerisinde gümrük kaçağı/ sahte bandrollü alkollü içki, 1 adet tabanca ve bu tabancaya ait 2 adet şarjör, 41 adet farklı ebatlarda fişek, 1 adet yiv ve set bulunan ruhsatsız havalı tüfek yakalandı.
![](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-14-at-09.06.37.jpeg)
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada olayla ilgili 2 şüpheli şahıs hakkında 5607 SKM suçundan yasal işleme başlanıldığı ifade edildi.
TEKİRDAĞ CANLI HABER