Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı, Cumhur İttifakı’nın Muratlı ve Saray Belediye Başkan Adaylarını sosyal medyadan yaptığı açıklama ile duyurdu.
CUMHUR İTTİFAKI SARAY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MÜMİN BULUŞ
AK Parti’nin seçime girmeyip MHP’yi destekleyeceği iki ilçe olarak belirlenen ilçelerden Cumhur İttifakı Saray Belediye Başkan Adayı Mümin Buluş olarak açıklandı.
CUMHUR İTTİFAKI MURATLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İMDAT ALTINTAŞ
Cumhur İttifakı Muratlı Belediye Başkan Adayı’nın da açıklandığı paylaşımda başkan adayı İmdat Altıntaş oldu.
“CUMHUR KAZANACAK TÜRKİYE KAZANACAK”
Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada; “Cumhur İttifakımızın Muratlı ve Saray Belediye Başkan Adayları Tekirdağ’ımıza Hayırlı Olsun. 1 Nisan sabahı daha güzel bir Tekirdağ için il ve ilçelerimizde gelişen, büyüyen ve yerel hizmette en güzelini hak eden Tekirdağ’ımız için kısa bir süre kaldı. Kıymetli hemşehrilerimiz ile yerel hizmette kucaklaşmaya az kaldı. Kıymetli Belediye Başkan Adaylarımız Muratlı İlçemizde İmdat Altıntaş ve Saray İlçemizde Mümin Buluş olarak, Muratlı ve Saray ilçemizde 1 Nisan Sabahı hemşehrilerimiz ile kucaklaşmaya söz vermişlerdir. Başarılar dileriz. Cumhur Kazanacak, Türkiye Kazanacak, Tekirdağ Kazanacak, Türkiye Kazanacak.” İfadeleri kullanıldı.
Özlem Gürakar
GÜVEN TEKİRDAĞ GAZETESİ – TEKİRDAĞ CANLI HABER