![reklam](/wp-content/themes/theHaberV6/images/reklam/r728x90.gif)
![TEKİRDAĞ’DAKİ DOKTOR SORUNUNA MUSTAFA YEL MÜJDESİ](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/06/IMG_1092.jpg)
![reklam](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/08/tekirdag_reklam.png)
Tekirdağ’da il çapındaki hastanelerde doktor sayılarındaki azalma ve hasta sayılarındaki artış sonrası AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel’den atama müjdesi geldi.
![](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/06/105DHYK1-1024x576.jpg)
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Mustafa Yel; “Sağlık Bakanlığı tarafından 105. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası kapsamında Tekirdağ’a 7 Pratisyen Doktor, 14 Uzman Doktor olmak üzere toplam 21 Doktor kadrosu tahsis edilmiştir. Doktorlarımızın atamaları 29 Haziran 2022 Çarşamba günü yapılacak ve görevlerine başlayacaklardır.” dedi.
![](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/06/105.DHY2022-1024x576.jpg)
Gerçekleştirilen 21 doktor ataması ile ilgili Cumhurbaşkanı ve Sağlık Bakanına teşekkür eden AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel; “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Bakanımız Sn. Fahrettin KOCA’ya ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. İlimize ve İlçelerimize hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.
TEKİRDAĞ CANLI HABER