![reklam](/wp-content/themes/theHaberV6/images/reklam/r728x90.gif)
![<strong>TEKİRDAĞ’DA HAYATI DURDURAN O AN…</strong>](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/11/10-kasim-ataturk-6.jpeg)
![reklam](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/08/tekirdag_reklam.png)
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. yılı dolayısıyla Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Tekirdağ’da da tören gerçekleştirildi.
![](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/11/10-kasim-ataturk-3-1024x682.jpeg)
Tekirdağ Tarihi Valilik Binası Atatürk Anıtı önünde düzenlenen 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programında Tekirdağ Valiliği, Garnizon Komutanlığı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.
![](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/11/10-kasim-ataturk-2-1024x682.jpeg)
TEKİRDAĞ’DA HAYAT DURDU
Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından saat 9’u 5 geçe 2 dakika boyunca siren sesleri ile birlikte hayat durdu.
![](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/11/10-kasim-ataturk-1.jpeg)
Atatürk’ün aramızdan ayrıldığı o dakikalarda kimi vatandaşların gözlerinden yaş süzülürken 84 yıl geçmesine rağmen tüm Türkiye, Atatürk’e bağlılığını bir kez daha gösterdi.
![](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/11/10-kasim-ataturk-5-1024x682.jpeg)
Özlem Gürakar
GÜVEN TEKİRDAĞ GAZETESİ – TEKİRDAĞ CANLI HABER