![reklam](/wp-content/themes/theHaberV6/images/reklam/r728x90.gif)
![TEKİRDAĞ’A BAĞLI 4 MAHALLEDE 8’ER SAAT ELEKTRİKLER KESİLECEK](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/07/TREDAŞ-kesinti.jpg)
![reklam](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/08/tekirdag_reklam.png)
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ve Şarköy ilçelerine bağlı 4 mahallesinde 10-11-12 Ekim tarihlerinde 8’er saat elektrik kesintisi olacağını açıkladı.
Bakım çalışması sebebiyle yapılacak kesintilerde 10 Ekim Pazartesi Günü Beyoğlu Mahallesi ve çevresinde 09.00-17.00 saatleri arasında 8 saat boyunca kesinti olacağı duyuruldu.
11 Ekim Salı Günü bakım çalışmalarına devam edeceğini açıklayan Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. yetkilileri Uçmakdere ve Yeniköy’e 09.00-17.00 saatleri arasında 8 saat elektrik verilemeyeceğini açıkladı.
ÇARŞAMBA GÜNÜ BARBAROS’TA GÜN BOYU ELEKTRİK OLMAYACAK
Kesintlilerin 12 Ekim Çarşamba Günü de süreceğinin altını çizen TREDAŞ; Barbaros Mahallesi ve çevresinde 09.00-17.00 saatleri arasında 8 saat boyunca bakım çalışması sebebiyle elektrik olmayacağını ifade etti
TEKİRDAĞ CANLI HABER