![reklam](/wp-content/themes/theHaberV6/images/reklam/r728x90.gif)
![ÇORLU’DA OPERASYONLA 1 BUÇUK KİLO UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/10/uyusturucu-2.jpg)
![reklam](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/08/tekirdag_reklam.png)
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara yönelik gerçekleştirdiği operasyonda 1 buçuk kilo uyuşturucu ele geçirdi.
Reşadiye Mahallesi’nde bir adrese yapılan baskında siyah renkli çanta içerisinde bulunan şeffaf poşetlerde 1 kg 521 gram uyuşturucu maddelerden Skunk maddesi, siyah renkli çanta içersindeki bulunan şeffaf poşetlerde 1.530 adet Extacy hap ile uyuşturucu madde fişeklemesinde kullanılan meteryaller bulundu.
![](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/10/uyusturucu-3.jpg)
BİR KİŞİ GÖZ ALTINA ALINDI
Konu ile ilgili olarak Y.S isimli şahıs uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapmak suçundan gözaltına alındı.
![](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/10/uyusturucu-1.jpg)
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Uyuşturucu ve Uyuşturucu madde tacirleri ile mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir! Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” İfadelerine yer verildi.
TEKİRDAĞ CANLI HABER