CHP’DE ESKİ BAŞKANLAR YEREL SEÇİMDE ZAFER İÇİN BİR ARAYA GELDİ - Tekirdağ Canlı HaberTekirdağ Canlı Haber

30 Kasım 2023 - 13:42

CHP’DE ESKİ BAŞKANLAR YEREL SEÇİMDE ZAFER İÇİN BİR ARAYA GELDİ

reklam
CHP’DE ESKİ BAŞKANLAR YEREL SEÇİMDE ZAFER İÇİN BİR ARAYA GELDİ
Son Güncelleme :

17 Kasım 2023 - 8:58

184 views
reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanı Şenol Özgür Taşmerdivenli, Cumhuriyet Halk Partisi geçmiş dönem il bakanları ile düzenlediği toplantıda bir araya geldi.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimin görüşüldüğü toplantıda istişarelerde bulunulup eski başkanların fikir ve önerileri dinlendi.

ESKİ İL BAŞKANLARINDAN TAŞMERDİVENLİ’YE TAM DESTEK

Eski il başkanlarının desteğini alan Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanı Şenol Özgür Taşmerdivenli; “Cumhuriyet Halk Partisi 100. yıllık çınar ve bu yüzyıllık partide İl Başkanı olarak Geçmiş Dönem İl Başkanlarımızı ağırlamak bizim için onurdur. Değerli Başkanlarımızın desteğini görmek ve omuz omuza mücadele etmekte bize güç katmıştır. Toplantımıza katılan ve katkıda bulunan Sayın Başkanlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan CHP Tekirdağ İl Başkanı Şenol Özgür Taşmerdivenli şunları söyledi:

“DAHA BAŞARILI OLMAK, KOLLEKTİF VE YARATICI AKILDAN YARARLANMAK ADINA TOPLANDIK”

“Bizler ülkemizde var olan ekonomik, siyasal ve sosyal zorlukları hep birlikte yaşamaktayız. Bu durumdan bir an önce kurtulmak, özellikle emekçi kesimin insanca yaşam hakkını kazanmasını sağlamak,kısıtlanan özgürlükleri ortadan kaldırmak, bir yandan toplumsal barışı, diğer yandan YURTTA SULH ,DÜNYADA SULH anlayışını egemen kılmak için gerekli emeği koymaya ,mücadele etmeye ,halkın bir an önce huzur ve refahının sağlanması yolunda üzerimize düşenleri yerine getirmeyi kendine görev kabul eden CHP’nin örgütleriyiz.

Bu yapı içinde biz Tekirdağ il ve ilçe örgütleri olarak ,kadınlarımızla ,gençlerimizle ve halkımızla el ele ,omuz omuza ,Genel Merkezimizin referansı doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Daha başarılı olmak,kollektif ve yaratıcı akıldan yararlanmak adına bu gün geçmiş dönemlerde CHP Çatısı altında emek vermiş, değerli Başkanlarımız ile bir toplantı gerçekleştirdik.

“BEKLENENİN ÜSTÜNDE BİR BAŞARI ELDE EDEREK HEDEFE ULAŞILMASINDA ÖNEMLİ BİR KATKIMIZIN OLMASINA ÇALIŞIYORUZ”

38. kurultayımızda ki YARIŞ sonrası değişen Genel Başkanımızın ve yeni Parti Meclisinin önderliğinde bir an önce iktidar olabilmek için neleri gerçekleştirmemiz gerektiği konusunu değerlendirdik. Tekirdağ il Örgütü olarak hazırlamakta olduğumuz çalışma programımızı bir kez daha ve deneyimli başkanlarımız ile birlikte gözden geçirdik. Hedef Ülke genelinde arzulanan başarıyı bu yerel seçimlerde yakalamak. Bu hedefin bir parçası olan Tekirdağ İlinde örgütümüzle bize gönül veren insanlarımızla beklenenin üstünde bir başarı elde ederek, hedefe ulaşılmasında önemli bir katkımızın olmasına çalışıyoruz.

Bu çalışma sürecinde tüm CHP ailesi bir aradayız. Her bir ferdimize bu süreçte ihtiyacımız var. birbirimizi kucaklayarak bu başarıyı elde edeceğimize inanıyoruz. Geçmiş dönem İl Başkanlarımız ile yaptığımız görüşmelerin ışığında ,en kısa zamanda İlçe Danışma Toplantıları,İlçe Gençlik ve Kadın Kolları danışma toplantıları ve il Danışma Toplantısı gerçekleştireceğiz. Bu toplantılarımızda Tüzüğümüzde belirtilen katılımcılar dışında tüm Parti emekçilerimize de çağrı yapacağız. Katılım ne kadar geniş bir çerçeve içinde olursa, görüşlerde o derecede yararlı olacaktır.

“HALKIMIZI DA YANIMIZDA GÖRMEK BAŞARIYA GİDEN MERDİVENLERİ BİRLİKTE ÇIKMAK İSTİYORUZ”

Sonuç olarak, bize ihtiyaç duyan ,ekonomik zorluklar içinde yaşam mücadelesi veren insanlarımız için ,Hak,Hukuk, Adalet anlayışı ve uygulanmasının toplumu kucaklayan bir hale dönüştürülmesi için, bu başarıyı elde etme mutluluğunu hep birlikte yaşayabilmek için yola çıktık.

Bu süreçte ,halkımızı da yanımızda görmek, başarıya giden merdivenleri birlikte çıkmak istiyoruz. Bu çağrımıza olumlu cevap alacağımıza olan inancımızla Cumhuriyet Türkiye ‘sine ve yaşayanların tümüne saygılarımızı sunuyoruz.”

Özlem Gürakar

GÜVEN TEKİRDAĞ GAZETESİ – TEKİRDAĞ CANLI HABER

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam