![reklam](/wp-content/themes/theHaberV6/images/reklam/r728x90.gif)
![TEKİRDAĞSPOR LÜLEBURGAZ’DAN 3 PUANLA DÖNDÜ](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/02/tekirdagspor-1.jpg)
![reklam](https://tekirdagcanlihaber.com/wp-content/uploads/2022/08/tekirdag_reklam.png)
Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 1. Grupta mücadele eden Tekirdağspor, 13. Hafta karşılaşmasında birkaç haftadır iyi sonuçlar alan Lüleburgazspor’u deplasmanda baskın bir oyunla 2-0 yenerek şampiyonluk yürüyüşüne devam etti.
Tekirdağspor’un golleri 63. dakikada Osman Atalay Demirtaş ve 90+3. dakikada Suat Vatansever’den gelirken maç sonu büyük bir sevinç yaşandı.
Tekirdağspor bu sonuçla ligde liderliğini sürdürerek puanını 32’ye çıkardı. Tekirdağspor önümüzdeki hafta 6 Mart Pazar günü sahasında Tuncaspor’u konuk edecek.
TEKİRDAĞ CANLI HABER