TEKİRDAĞ CANLI HABER
Son Dakika
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor! “Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz” Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor!
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor!
 
“Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz”
“Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz”
 
Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
 
Altınova sahili yürüyüş yolunun yapımı sürüyor
Altınova sahili yürüyüş yolunun yapımı sürüyor
Tekirdağlı Yelkenciler 12 kupa ile döndüler
 

Tekirdağlı Yelkenciler 12 kupa ile döndüler

Tekirdağ Yelken Kulübü sporcuları Çanakkale’de gerçekleştirilen Turhan Mildon Su Sporları Kupası'nda 12 kupa ile dönmeyi başardı.

11 Haziran 2014 Çarşamba 15:04
Yazdır

Çanakkale’de yelkenciliği teşvik etmek adına rahmetli iş adamı Turhan Mildon adına oğlu Can Mildon tarafından Turhan Mildon Su Sporları Kupası düzenlendi.

Yarışlara Aleksandropoli, Şişecam, Karamürsel, Yarımca, İçdaş, Çanakkale ve Lapseki Yelken Kulüpleri ile Tekirdağ’ı temsilen Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü Optimist sınıfında 8, Laser 4.7 sınıfında 3, Laser Radial sınıfında 1 sporcu ile katılım gösterirken toplamda 45 sporcu mücadele verdi.

3 gün boyunca 9 yarış planlanırken, hava şartlarındaki kararsızlık sebebiyle ilk gün yarış yapılamazken, ikinci ve üçüncü gün toplamda 6 yarışla sonuçlara gidildi.

Mücadelenin sonunda şehir merkezinde düzenlenen ödül törenine katılım yüksek olurken Tekirdağlı sporcuların başarılı sonuçları da yüzleri güldürdü.

Sarf edilen çabanın sonucunda 12 Tekirdağlı sporcu 8’i Optimist, Optimist Junior, Laser 4.7 ve Radial sınıflarında 12 kupa kaldırmaya hak kazandılar.

OPTİMİST KATEGORİSİ

Giannakidis Polichrons (NOA) - Erdem Taşkoparan (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü) Enes Bingül (Şişecam Çayırova Spor Kulübü)

OPTİMİST MİNİKLER KATEGORİSİ

Alev Erkan (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü) - Can Özbilen (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü) - Yiğit Uzun (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü) - İlayda Şahin (Çanakkale Yelken Kulübü) - Ege Noyan Topdemir (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü)

LASER 4.7 KATEGORİSİ

Ayşenur Orhan (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü) - Ömer Öztürk (Şişecam Çayırova Spor Kulübü) - Ege Turan (Şişecam Çayırova Spor Kulübü) - Berkecan Uzunkaya (Şişecam Çayırova Spor Kulübü) - Kaan Eren (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü)

LASER 4.7 YILDIZLAR KATEGORİSİ

Ege Turan (Şişecam Çayırova Spor Kulübü) - Berkecan Uzunkaya (Şişecam Çayırova Spor Kulübü) - Kaan Eren (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü)

LASER RADİAL VE LASER RADİAL GENÇLER KATEGORİSİ

Berkan Şahin (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü) - Samet Akalp (Körfez Yarımca Yelken Kulübü) - Buket Aslan (Çanakkale İçdaş Spor Kulübü)

TEKİRDAĞ CANLI HABER

Anahtar Kelimeler: tekirdağ yelken, tekirdağ yelken kulübü, tekirdağlı yelkenciler, tekirdağ yelken kulübü yarışları, çanakkale turhan mildon yarışları,
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Fotogaleri
Yazarlar
Çok Okunanlar
Sayısal Loto

Tarihli Çekiliş Sonucu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
sanalbasin.com üyesidir
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden KESİNLİKLE kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur